Nie przegap
Strona główna / Wideo z meczu Newcastle United – Manchester United

Wideo z meczu Newcastle United – Manchester United

Rok ubiegły skończył się, jak się skończył, nadeszła pora na rozpoczęcie z przytupem roku 2012. Okazja jest – wyjazdowy mecz z Newcastle o godzinie 21 czasu polskiego powinien stanowić rewanż za niesłuszny remis ze Srokami z listopada i odegranie się za porażkę z Blackburn. Ale, co najważniejsze – wystarczy wygrać tylko 9:0 i będziemy mieć lidera!

Do składu United, wedle słów sir Alexa, zdolni do gry dziś wieczorem będą Rio Ferdinand, Wayne Rooney i Ryan Giggs, a także Anderson, który już zagrał kilkadziesiąt minut parę dni temu. Mimo wzmocnień, mecz prawdopodobnie nie będzie należał do najłatwiejszych. Rozbudzone świetnym startem ambicje Srok na pewno zmotywują podopiecznych Alana Pardewa do szczególnie zażartej walki po porażce z Liverpoolem. United liczyć będą na siłę ognia Wayne’a Rooneya i, wszystko na to wskazuje, Dimitara Berbatowa. Ważne jednak, by odpowiednio zabezpieczyć tyły, a w tej kwestii kluczowym jest wybór pierwszego bramkarza, o czym szerzej pisaliśmy tutaj.

Wypowiedzi przedmeczowe

Alan Pardew[sir Alex] nie jest [punktem odniesienia dla trenerów], bo porównywanie się z nim jest trochę śmieszne. Coś koło 50 trofeów to jest rzecz rzadko spotykana. Ma świetne warunki do obsługiwania i trzymania mocno tej drużyny. Sam na to sobie zapracował. Długowieczność Fergusona dała mu żelazną władzę. Przykładem jest ukaranie Rooneya po tym, jak po meczu w Boxing Day sięgnął po kieliszek. Wielu menedżerów może tylko pomarzyć o takiej władzy, jaką ma Ferguson na Old Trafford.

Mecz na St. James’s Park w środę. Można być pewnym, że jedna i druga drużyna da z siebie wszystko, gdyż ostatnie mecze zakończyły się porażkami.

Alan Pardew

Bramki

Naprawdę chcecie to oglądać?

Przewiń na górę strony