Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konkurs świąteczny – III edycja!

Konkurs świąteczny – III edycja!

Redlogowy Mikołaj przebudził się ze snu. Postanowił wziąć się w garść, by uszczęśliwić kilka osób w trakcie świąt. Włączył komputer, wszedł na stronę i podrapał się w brodę. „Nie dam rady obskoczyć wszystkich, muszę wybrać tych, którzy zasłużą najbardziej. Ale jak tego dokonać?” Śniadanie rozjaśniło mu umysł – „to oczywiste, zorganizuję konkurs!”. I tak też zrobił.

Powoli staje się tradycją, iż Redlog z okazji Świąt Bożego Narodzenia przeprowadza konkurs z nagrodami. Również w tym roku macie szansę wygrać kilka ciekawych upominków – wystarczy, że podejmiecie wyzwanie i weźmiecie udział w naszych świątecznych zawodach.

Z konkursem ruszamy w Święta. Wówczas pojawi się pierwsza część zadań, na których rozwiązanie będziecie mieli kilka dni czasu aż do ukazania się kolejnych zagadek. Dwie następne partie pytań pojawią się na naszej stronie w dniach późniejszych. Po trzeciej, finałowej fazie podliczymy punkty przez Was zdobyte i na ich podstawie poznamy najlepszych uczestników konkursu. W przypadku równej liczby punktów decydować będzie czas wypełnienia formularza. Dokładniejsze informacje dotyczące regulaminu, podane zostaną na stronie konkursowej (patrz niżej).

Nagrody

Tak, tak – na to czekacie. W nadchodzących dniach możecie zdobyć między innymi maskotki oraz koszulkę Manchesteru United! Coś stosownego na zimową porę też się znajdzie :)

Bałwanek
Misiek
Mikołaj

O tym, które nagrody przypadną czytelnikom zajmującym poszczególne miejsca, poinformujemy jutro.


Jak myślicie? Jakie zadania na Was czekają? :>

Prosimy o poinformowanie nas w komentarzach o której porze dnia chcecie, aby pojawiały się kolejne etapy konkursu. Wieczór, po godzinie 20 jest Waszym zdaniem ok?

Strona konkursowa, na której będą znajdować się pytania: Konkurs świąteczny – III edycja

Przewiń na górę strony