Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Świeża krew, czyli najlepsi komentatorzy października i września!

Świeża krew, czyli najlepsi komentatorzy października i września!

Przyznajemy się bez bicia, iż zbyt długo kazaliśmy Wam czekać na wyniki wrześniowej i październikowej odsłony konkursu na redlogowego komentatora roku. Podia z dwóch ubiegłych miesięcy wnoszą podmuch świeżości do dotychczasowej elity komentujących, a to za sprawą nowej twarzy w tym zestawieniu…

» Czy warto?
» Najlepsi komentatorzy sierpnia!
» Komentuj i zgarniaj nagrody!

Wrzesień

Zgodnie z przypuszczeniami podanymi we wpisie z wynikami sierpniowymi, mamy w pierwszej trójce debiutanta. Ba, owa osoba, a mówimy o nonsensie (sic!), zwyciężyła w kampanii wrześniowej! Za nim uplasowali się starzy wyjadacze – druga pozycja przypadła Sayperowi, a trzecią lokatę okupuje Hubercik.
Gratulujemy!

Październik

Dla urozmaicenia tym razem zaczniemy od dołu. Dobrze spisał się Sayper, któremu jednak troszkę brakło do top 3. Pozycję trzecią przyznaliśmy adipete – zwycięzcy edycji czerwcowej. Drugie miejsce zajął Hubercik – użytkownik mający na koncie dwa etapowe zwycięstwa na początku batalii, stale znajdujący się w czołówce. Po raz trzeci w naszym konkursie dwa miesiące z rzędu panuje jeden komentujący – nonsens, piszący wbrew nickowi bardzo do rzeczy :) Gratulacje!


Do końca konkursu pozostało niecałe półtora miesiąca. Nadchodzi więc ostatnia prosta, która może okazać się decydująca w wyścigu o miano komentatora roku. Postarajcie się zatem zrobić na finiszu dobre wrażenie i zacnie komentować publikowane felietony i artykuły :)


Prawdopodobnie doskonale wiecie, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”.

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-).

Naprawdę warto komentować!


Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony