Nie przegap
Strona główna / Manchester United / Nieoficjalne zdjęcia koszulek United na sezon 2012-13

Nieoficjalne zdjęcia koszulek United na sezon 2012-13

W związku ze śmiercią Hanki z „M jak miłość” już dziś oficjalnie prezentujemy pierwsze, nieoficjalne zdjęcia koszulek Manchesteru United na przyszły sezon. Obok nowych strojów ciężko będzie przejść obojętnie, ale czy będą się one podobać, czy nie, to już oceńcie sami.

» Redlog.pl na koszulkach Manchesteru United!
» Kolekcja jesień-wiosna 2010/2011

Na fotografiach, które wyciekły do Internetu widać, że za rok piłkarze z Old Trafford biegać będą w czerwonych, imitujących tartan koszulkach okraszonych jedynie czarnym kołnierzykiem typu „serek”. To właśnie przeplatanie się jaśniejszej i ciemniejszej czerwieni, czyli namiastka szkockiej kraty, która zapewne uhonorować ma 25-lecie pracy sir Alexa Fergusona, wzbudzać będzie z pewnością największe kontrowersje.
Koszulka Manchesteru United na sezon 2012/13 - przód
Na obu przygotowanych przez Nike kompletach z przodu w centralnej części zamieszczony został logotyp głównego sponsora Manchestru, firmy AON. Również na obu, z tyłu, nad miejscem przeznaczonym na prezentację nazwisk, wyhaftowany będzie czarny diabełek tak dobrze znany nam z herbu United.
Koszulka Manchesteru United na sezon 2012/13 - tył
Wyjazdowy trykot różni się od pierwszego nie tylko tym, że koszulka będzie cała niebieska. Zmieniony został również krój kołnierzyka, ponieważ w drugim komplecie będzie on najwidoczniej klasycznie okrągły.
Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na sezon 2012/13
Chociaż nowe koszulki zdążyły już zostać skojarzone z kraciastymi piżamami czy strojami, w których gra się w golfa, to moim zdaniem najtrafniejsze jest porównanie ich do czerwono-czarnych koszul, jakie noszą jedynie prawdziwi drwale.
Koszulki Manchesteru United na sezon 2012/13
Zastanawiam się, czy nowe stroje przypadną Wam do gustu i czy spodobają się Wam bardziej od obecnych. Nie zamierzam natomiast pisać, czy mi osobiście podobają się komplety na przyszły sezon, wystarczy, że wspomnę jedynie, iż w końcu zamierzam kupić sobie niebieską koszulkę Czerwonych Diabłów (bo obawiam się, że koszulki z krótkim rękawkiem prezentować się będą mniej okazale). Z pewnością nowej koszulki nie może doczekać się również Rooney.
Drwal Rooney już nie może doczekać się swojej koszulki
Niektórzy mogą uważać stroje prezentowane na przedwcześnie upublicznionych zdjęciach za „fake”, ale przypominam, że prawie rok temu pokazaliśmy stroje United na sezon 2011/12 i nie pomyliliśmy się w naszych przewidywaniach.

Przewiń na górę strony