Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Najlepsi komentatorzy lipca!

Najlepsi komentatorzy lipca!

Najlepsi komentatorzy czerwca!
Już chyba tradycją są spóźnione wyniki w naszym konkursie na komentatora roku. Jednak bądźcie spokojni o niczym nie zapomnieliśmy i postaraliśmy się, by owe wyniki okazały się możliwie jak najbardziej sprawiedliwe.

» Czy warto?
» Komentuj i zgarniaj nagrody!

Przejdźmy zatem do konkretów. Pierwsze miejsce zajął adipete, tuż za nim uplasował się Queiroz, a trzecią pozycję zajął sayper.

Tekst redaktora to jedynie połowa całości. Drugą połówkę tworzycie Wy poprzez swoje komentarze. To właśnie dyskusja pod tekstem jest najważniejsza na Redlogu i to z niej powinno płynąć najwięcej wniosków. Liczymy więc na ciekawe i sensowne komentarze. W czerwcu dało o sobie znać wielu czytelników, którzy podnoszą poziom dyskusji na Redlogu – brakło jednak regularności. Liczymy więc, że w następnych miesiącach się to poprawi. Wciąż można wygrać!

Zapraszamy więc do częstego dodawania komentarzy, które wniosą coś ciekawego do naszej dyskusji!

Gratulujemy wyżej wymienionym czytelnikom, pozostałym życzymy powodzenia oraz zachęcamy do komentowania, wysyłania nam własnych tekstów – jak widzicie, chętnie je publikujemy, a także zgłaszania się do redlogowego naboru.


Wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na szczyt: nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z całego roku – przed Wami jeszcze 6 miesięcy walki o cenne upominki. Nadal możecie wygrać w naszym konkursie!

Przypominamy, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony