Nie przegap
Strona główna / Wideo z meczu: Manchester United – FC Barcelona

Wideo z meczu: Manchester United – FC Barcelona

Wideo z meczu: Manchester United - FC Barcelona
Już jutro o godzinie 1:00 polskiego czasu Manchester United rozpocznie swój piąty i zarazem ostatni mecz w ramach przygotowań do kolejnego sezonu. Przeciwnik Diabłów w tym spotkaniu to triumfator ligi hiszpańskiej i Pucharu Europy – FC Barcelona. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Redloga, gdzie będzie można oglądnąć relację video z tego meczu!

» Galeria pomeczowa

Manchester United na tegorocznym tournée po USA pozostaje niepokonany. We wszystkich dotychczasowych meczach Diabły wygrywały, nie pozwalając przeciwnikowi na strzelenie więcej niż jednej bramki. Przypomnijmy, że pierwszym rywalem United była drużyna New England Revolution, która uległa gościom z Old Trafford 4:1. Kolejny rywal United, rozgromiony 7:0, był to Seattle Sounders. Chicago Fire przegrało z Diabłami 1:3, natomiast gwiazdy MLS uległy United 0:4. Czy hiszpańskiej Barcelonie uda się w nadchodzącym meczu przerwać świetną passę Manchesteru?

Przed meczem…

Sir Bobby Charlton jest zadowolony z nowych zawodników United. Anglik wypowiedział się także w sprawie ostatniego starcia Diabłów na tegorocznym tournée po USA, w którym podopieczni sir Alexa zmierzą się z FC Barceloną.

charlton_bobby_01.jpgEmocje są duże. Sporo mówi się o naszych spotkaniach. Zauważalny jest wzrost zainteresowania Amerykanów naszym klubem od czasu kiedy ostatni raz gościliśmy w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy czekamy na mecz z Barceloną. Mamy duże szanse, aby ich pokonać. Mimo wszystko jednak nie patrzyłbym na wynik – jakikolwiek by on nie był. To tylko jedno ze spotkań przedsezonowych – mecz towarzyski. Jestem zadowolony z postawy całego teamu. Podoba mi się styl gry naszej drużyny. Pobyt w Waszyngtonie i całe tournée to wspaniała rzecz.

sir Bobby Charlton

Nowy nabytek Manchesteru United – David de Gea zadebiutował w szeregach Diabłów w spotkaniu z Chicago Fire. Dzisiaj natomiast ma szansę zagrania przeciwko drużynie, którą świetnie zna z czasów swojej gry w lidze hiszpańskiej.

de_gea_david.jpegBarcelona to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Postaramy się ich pokonać. Jesteśmy świadomi tego, że Barcelona ma w swoich szeregach znakomitych zawodników, ale to nie powód, byśmy mieli rezygnować ze zwycięstwa. To będzie fantastyczny mecz zarówno dla kibiców, jak i dla nas. Mamy szansę skonfrontowania się na tle wymagającego przeciwnika. Barcelona zawsze gra dobrze, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ich pokonać.

David de GeaBramki

Przewiń na górę strony