Nie przegap
Strona główna / Wideo z meczu: MLS All Stars – Manchester United

Wideo z meczu: MLS All Stars – Manchester United

Wideo z meczu: MLS All Stars - Manchester United
Już jutro o godzinie 2:30 czasu polskiego Manchester United rozpocznie swój czwarty mecz przygotowujący Diabły do kolejnego sezonu. Naszym przeciwnikiem w tym spotkaniu będą gwiazdy Major League Soccer. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Redloga, gdzie będzie można oglądnąć relację video z tego meczu!

Jak do tej pory, United zwyciężyli we wszystkich spotkaniach w ramach tournée po USA. Pierwszym przeciwnikiem Diabłów była drużyna New England Revolution, która uległa gościom z Old Trafford 4:1. Kolejny rywal United, rozgromiony 7:0, był to Seattle Sounders. Chicago Fire, które ostatnio mierzyło się z Diabłami, przegrało 1:3.

Do drużyny dołączył już Javier Hernandez, który wyraził chęć wystąpienia w meczu przeciwko gwiazdom MLS. Jeśli Groszek zagra, będzie miał okazję stanąć naprzeciwko swojego idola z dzieciństwa – Omara Bravo, legendy meksykańskiej piłki nożnej. Czy jednak Chicharito wystąpi, nie jest do końca pewne. Sir Alex Ferguson przyznał, że chciałby poczekać, aż jego napastnik wróci do swojej pełnej sprawności.

– Myślę, że mamy realne szanse na jutrzejsze zwycięstwo – mówi David. Oczywiście będzie to niezwykle trudne, spotkania z Manchesterem United zawsze takie są. Nie ma znaczenia, w barwach jakiego zespołu grasz przeciwko nim, oraz w którym zakątku świata będzie to miało miejsce. Możesz być pewny, że mecz zawsze będzie stał na najwyższym piłkarskim poziomie.

– Nie otrzymuje się zbyt wielu okazji, by zmierzyć się z piłkarzami klasy Wayne’a Rooneya, Javiera Hernandeza oraz wielu innych, którzy tam grają. Jutrzejszy mecz będzie dla mnie szczególny również z innego powodu, którego z pewnością domyślacie się. Zatem niezależnie od determinacji jaką mamy, aby wygrać, najważniejsza w tym spotkaniu będzie radość z gry i zachowanie wielu ekscytujących wspomnień – zakończył Beckham.

– Mój pierwszy występ w barwach United miał miejsce w zeszłym roku, również w meczu przeciwko MLS All-Stars. Strzeliłem nawet wówczas gola – wspomina Hernandez. Jestem szczęśliwy i niezwykle podekscytowany ponowną możliwością przebywania tu wraz ze swoją drużyną. Dla mnie wszystko to wciąż wygląda jak sen na jawie. Tak naprawdę jedyną rzeczą, która zmieniła się od zeszłego roku jest fakt, że zagrałem mnóstwo spotkań w najlepszej drużynie na świecie i zdobyłem z nią tytuł mistrzowski.

– Menedżer i koledzy z drużyny tworzą tak niezwykłą atmosferę, że czuję się jak w domu. Panują tu idealne warunki do treningów i rozwoju własnych umiejętności. Możesz w pełni skupić się na ciężkiej pracy, a jednocześnie cieszyć się grą ze wspaniałymi ludźmi.

– Każdego dnia chcę dawać z siebie wszystko i pracować najlepiej, jak umiem, by pomóc klubowi w osiąganiu sukcesów. Jeśli strzelam gole, to właśnie dla zespołu, są one bowiem rezultatem ciężkiej pracy całej drużyny – podkreślił „Chicharito”.Zapraszamy na czat oraz na nasze Forum

Bramki

Przewiń na górę strony