Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Najlepsi komentatorzy kwietnia, czyli kto strąci ich z grzędy?

Najlepsi komentatorzy kwietnia, czyli kto strąci ich z grzędy?

Najlepsi komentatorzy lutego!
Z lekkim opóźnieniem oraz wielką przyjemnością ogłaszamy czwartą już część wyników cząstkowych konkursu na komentatora roku – tym razem za miesiąc kwiecień. Jak zwykle pod uwagę wzięliśmy nie tylko ilość komentarzy, ale również ich jakość. Po kilku dniach redakcja wybrała podium, które prezentujemy poniżej.

» Czy warto?
» Komentuj i zgarniaj nagrody!
» Najlepsi komentatorzy marca!

Zbytnio nie przedłużając, przejdźmy do wyników. Na pierwszym miejscu uplasował się… Hubercik! Tuż za nim znalazł się Sayper. Ostatnie miejsce na „pudle” zajął Fredie.

Łatwo zauważyć, że czołowa trójka pozostaje w zasadzie bez zmian od dłuższego czasu. To wcale nie oznacza, że inni nie mają szansy! Wystarczą mądre, przemyślane i regularnie dodawane komentarze przez Was, drodzy Czytelnicy. Należy podkreślić, że na ocenę w danym miesiącu nie mają wpływu wydarzenia z wcześniejszych okresów – każdy etap jest zupełnie niezależny od pozostałych. Kto więc strąci ich z grzędy w maju? Liczymy na Was!

Tuż za podium znalazł się zwycięzca z marca i lutego – Queiroz. Na wyróżnienie zasługują: YanPL oraz Adipete. Z pewnością mogliby oni zająć miejsce na naszym podium, ale w przeciwieństwie do zwycięskiej trójki, odpuścili część miesiąca.

O tym, że potrafią ciekawie komentować przekonali nas użytkownicy Mubinio, Majki, Koniecpzpn, Dusk Horizon, Wojtek, 6quarg. Szczególnie wy udzielajcie się częściej!

Wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na szczyt: nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z całego roku – przed Wami jeszcze 8 miesięcy walki o cenne upominki. Nadal możecie wygrać w naszym konkursie!

Przypominamy, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony