Nie przegap
Strona główna / Inny punkt widzenia / Kto rządzi w FA?

Kto rządzi w FA?

Kto rządzi w FA?
Wczoraj Football Association powierdziła, że Wayne Rooney zostanie zawieszony na dwa mecze za przeklinanie po zdobyciu hat-tricka przeciwko West Hamowi. Nawet dziennikarze, któzy ślinią się na myśl o dołożeniu United, jak Oliver Holt, przyznali, że FA narobiła wielkiego amabarasu.

Jak to jest zatem możliwe, że FA postąpiła tak źle?

Dwa słowa.

David Bernstein.

Były członek zarządu Manchesteru City i ich szef został prezesem FA na początku roku. Odchodząc z City, powiedział parę słów.

Chciałbym podziękować naszym cudownym fanom za ich wsparcie. Byli w tym fantastyczni, nie ustawali nawet w najtrudniejszych czasach. Poznałem ich dobroć i entuzjazm. Od dziecka kibicowałem Manchesterowi City, bardzo pragnę naszego sukcesu.

David Bernstein

David BernsteinWczoraj zobaczyliśmy jak bardzo pragnie ich sukcesu, biorąc pod uwagę, że Rooney jest zawieszony na półfinał Pucharu Anglii, czyli ostatnią nadzieję City w tym sezonie 35 lat po tym, jak ostatni raz zdobyli jakieś trofeum.

Ale to nie koniec. Człowiek tak oburzony przekleństwami Rooneya, iż uznał, że dwa mecze zawieszenia są adekwatną karą, pracował dla French Connection* zanim dołączył do zarządu City. Miał swój udział w kontrowersyjnej serii koszulek zawierających frazy: “fcuk this”**, “hot as fcuk”, “mile high fcuk”, “fcuk me”, “fcuk her”, “too busy to fcuk”, “fcuk football”, “fcuk fashion”, “fcuk fear” i “fcuk on the beach”.

Co?! Co kuwra?

* brytyjska firma odzieżowa
** angielski odpowiednik „kuwry” czy „piedrolenia”


Od tłumacza.
Jest to mój 100. wpis na Redlogu. Miałem nadzieję, że dane mi będzie napisać o czymś przyjemniejszym.

Przewiń na górę strony