Nie przegap
Strona główna / Manchester United / Redlog.pl na koszulkach Manchesteru United!

Redlog.pl na koszulkach Manchesteru United!

Redlog.pl na koszulkach Manchesteru United!
Stało się coś, o czym jeszcze kilka tygodni temu nie śmieliśmy nawet marzyć. Ściśle tajne rozmowy z władzami Manchesteru United wydały wspaniały owoc. Klub z Old Trafford w uznaniu niemal 4-letniej działalności naszego serwisu podjął decyzję, iż w nowym sezonie 2011/2012 na koszulkach promowane będzie logo Redlog.pl! Jest to wydarzenie bez precedensu w światowej piłce nożnej, co jeszcze bardziej podnosi rangę tych sensacyjnych doniesień.

»I wszystko jasne
»Rusza Koplog.pl!

Na oficjalnej prezentacji, która odbyła się na Old Trafford wczoraj wieczorem, zaprezentowany został prototyp koszulki domowej obowiązującej już od tournee po Stanach Zjednoczonych w lipcu bieżącego roku. Na dniach mają się pojawić zdjęcia spodenek i getrów, natomiast na projekty strojów alternatywnych przyjdzie fanom poczekać do końca tego sezonu.

koszulka_RL.jpg

Powyższe zdjęcie niejako potwierdza dotychczasowe nieoficjalne doniesienia różnych internetowych serwisów. Koszulka różni się od tej z wyciekłych fotek jedynie głównym logiem. Jak widzimy, projekt jest bardzo prosty, nie zawiera on zbędnych elementów, jak to bywało w latach ubiegłych, a wokół szyi znajduje się atrapa kołnierzyka będąca kompromisem pomiędzy nowoczesnością a stylem Erica Cantony.

O zaskakujących decyzjach podjętych na Sir Matt Busby Way w Manchesterze zdołali się już wypowiedzieć sami zainteresowani, a także byli piłkarze United.

Na konferencji przemówił też widocznie wzruszony naczelny redakcji Redloga, Radosław Piekarz.

Nie wiem, co powiedzieć. Miałem przygotowanych parę słów, nad którymi siedziałem do późnej nocy, ale nie jestem w stanie ich przytoczyć z powodu ogromnych emocji. Mogę tylko bardzo mocno podziękować wszystkim osobom związanym z Manchesterem United i zapewnić, iż redakcja dołoży wszelkich starań, by spełnić stawiane nam wymagania. Dziękuję raz jeszcze.

Radosław Piekarz, redaktor naczelny Redlog.pl

Spotkał nas niebywały zaszczyt, nagroda za 4 lata ciężkiej, lecz przyjemnej pracy. Traktujemy to logo jako wyraz szacunku nie tylko dla redakcji, lecz i społeczności polskich kibiców Manchesteru United – wszak to Polacy, a nie miejscowi Brytyjczycy zostali wyróżnieni w ten sposób.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim redaktorom tak obecnym, jak i byłym, ale przede wszystkim wyrazić uznanie dla Was, czytelników, bez których istnienie tego bloga byłoby bezcelowe. To dzięki każdej z tych osób, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska, zaszliśmy aż tutaj.

Redakcja Redlog.pl

Because we are United!

Przewiń na górę strony