Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Najlepsi komentatorzy lutego!

Najlepsi komentatorzy lutego!

Najlepsi komentatorzy lutego!
Z wielką przyjemnością ogłaszamy drugą część wyników cząstkowych konkursu na komentatora roku tym razem za miesiąc luty. Trzeba przyznać, że mieliśmy spory ból głowy z wyborem, chyba nawet większy niźli miesiąc temu. To świadczy dobrze o Waszym poziomie, gdyż pod uwagę braliśmy zarówno ilość, jak i jakość waszych opinii umieszczanych na łamach Redloga.

»Czy warto?
»Komentuj i zgarniaj nagrody!
»Najlepsi komentatorzy stycznia!

Trzeba przyznać, że trójka szczęśliwców, którzy w lutym obsadzili nasze top 3, została wyłoniona po ciężkich namysłach. Ów tercet z pewnością zasłużył na czołowe lokaty, zawsze szkoda jednak czytelników, którzy otarli się o podium. W ten oto sposób najlepszym komentującym w najkrótszym miesiącu w roku zostaje… Queiroz! Zaraz za nim uplasował się Hubercik, a na ostatnim premiowanym miejscu wylądował Sayper.

Aha, Rafę Beniteza prosimy o częstsze udzielanie się ze swoimi faktami :)

W tym miejscu musimy pochwalić szczególnie Rariana i Mubinio – czytelników następujących w lutym na pięty czołowej trójki. Słowa uznania kierujemy również do następujących osób: YanPL, Tshabalala, Tetris, Amadi, Lyzwa, Iv. Dziękujemy Wam, a także wszystkim pozostałym osobom wspierających działalność Redloga swoimi opiniami!

Czy już to zauważyliście? Tak, brakuje jednego z niewątpliwych faworytów – Silvana. Otóż nasz rzeczony osobnik postanowił dołączyć do naszej ekipy i, bohatersko rezygnując z udziału w konkursie, został redaktorem Redlog.pl! Przy tej okazji zachęcamy do pójścia w jego ślady i odzewu na wciąż trwający, co prawda już niewakacyjny, nabór.

Wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na szczyt w zimie: nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z całego roku – przed Wami, drodzy Czytelnicy, jeszcze 10 miesięcy zażartej walki o cenne upominki. Nadal możecie wygrać w naszym konkursie!

Przypominamy, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony