Nie przegap
Strona główna / Wiadomość Dnia / Ryan Giggs z nowym kontraktem!

Ryan Giggs z nowym kontraktem!

Ryan Giggs z nowym kontraktem!
Oficjalna strona drużyny z Old Trafford podała dzisiaj świetną wiadomość dla wszystkich kibiców i sympatyków Manchesteru United! Ryan Giggs przedłużył o rok swój kontrakt z klubem! Tym samym nasz skrzydłowy rozegra dwudziesty pierwszy sezon w barwach Czerwonych Diabłów.

Ryan podpisał swój profesjonalny kontrakt z Manchesterem United w 1990 roku, zadebiutował w marcu 1991. Przez ten czas ustanowił klubowy rekord 862. występów, w których strzelił 158 bramek. Wraz z Manchesterem United zdobył jedenaście tytułów Premier League, cztery Puchary Anglii, trzy Puchary Ligi, dwa Ligi Mistrzów, jeden Superpuchar, Puchar Interkontynentalny i Klubowy Puchar Świata.

Sir Alex FergusonRyana Giggsa nie da się opisać słowami. Jest wspaniałym graczem i wspaniałym człowiekiem. Wymagania fizyczne w jego wieku są bardzo duże. Mimo wszystko Ryan ma wielkie chęci i zdolność do gry na najwyższym poziomie! To niewątpliwie czyni go niesamowitym człowiekiem. On wciąż jest bardzo zwrotny podczas meczów. Jego doświadczenia bardzo potrzebują młodzi gracze w naszym klubie.

Sir Alex Ferguson

Ryan GiggsWszystko co kiedykolwiek chciałem zrobić, to grać dla Manchesteru United. Jestem niesamowitym szczęściarzem! Mogłem grać w szeregach Czerwonych Diabłów przez dwadzieścia lat i będę to robił przez następny rok. To wspaniale, że wciąż mam swój wkład w sukcesy drużyny. Mam jeszcze wiele do zaoferowania zarówno na boisku jak i poza nim. To ekscytujące, że mogę pomagać w rozwoju młodych graczy Manchesteru United.

Ryan Giggs

Nieśmiertelny, niezmordowany, wspaniały!

To tylko kilka epitetów, które aktualnie cisną mi się na usta. Giggs jest moim ulubionym zawodnikiem, od kiedy tylko zaczęłam kibicować United. Podziwiałam go i nadal podziwiam za wiele rzeczy. Imponuje mi m.in. swoim oddaniem drużynie. Gra z ogromną pasją i to właśnie jest piękne. Po przeczytaniu wiadomości o tym, że Gary Neville kończy karierę, nie kryłam łez. Jednocześnie zaczęłam się zastanawiać, kiedy usłyszymy o emeryturze Giggsa czy Scholesa. Dzisiaj lekko się uspokoiłam. W końcu Ryan zostaje z nami na kolejny rok! Dodatkowo wcale nie obawiam się o jego formę. Ciężko przyszłoby nam szukać na świecie zawodnika, który trenuje tak sumiennie jak Giggs. Obecny sezon pokazał już, że wpływ Ryana na drużynę jest niesamowity. Nadal jest świetnym wzorem do naśladowania przez młodszych kolegów po fachu. Po cichu wierzę, że Ryan zdoła dobić do 1000, biorąc pod uwagę liczbę występów w barwach Czerwonych Diabłów. Być może to niezbyt realne, ale skoro wiara czyni cuda, to ja wierzę, że się uda! Nie ukrywam, iż chciałabym widzieć Ryana w barwach Czerwonych Diabłów, dopóki nie przestanę zdawać sobie sprawy z tego, że żyję. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że to już z pewnością nie stanie się nigdy faktem. No chyba, że umrę w przeciągu tego roku.

Ryan, jesteś wielki! Wszystko co robisz jest niesamowite i często niepojęte. Chcę Ci podziękować w swoim i wszystkich kibiców imieniu. Za to, że z nami zostajesz na ten kolejny rok. Będziemy mogli cieszyć się Twoją grą w barwach naszego ukochanego klubu. Dziękujemy!

Przewiń na górę strony