Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Typer – zwycięzcy półmetka już znani!

Typer – zwycięzcy półmetka już znani!


Tak jak pisaliśmy przed świętami, po rozegraniu 19 kolejki w typerze (20 kolejka Premier League), dwie pierwsze osoby otrzymają drobne upominki. Wyniki poznaliśmy już jakiś czas temu, jednak okres świąteczno-noworoczny sprawił, że mieliśmy na głowie spraw, dlatego dopiero teraz mamy przyjemność ogłosić wyniki naszej zabawy.

Walka była zacięta, a o wytypowanie dobrego wyniku łatwo nie było, gdyż był to okres w którym w Anglii zostało rozegranych kilka spotkań w niewielkim odstępie czasowym. Jak to zwykle bywa podczas Boxing Day, najlepsze drużyny gubią punkty stąd niełatwo było o dobre typowanie.

Żeby już nie przeciągać. Walka o nagrody była zacięta i trwała do samego końca.

Podium wygląda następująco:
1) dramar55 – 139 pkt.
2) Miko 138 pkt.

3) Chris 137 pkt.


Użytkowników Miko oraz dramar55 prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected] w celu podania adresu do wysłania nagród ;-)

Haxball

Na naszym forum – RedCafe.pl niezwykłą popularnością cieszy się teraz pewna darmowa gra multiplayer – Haxball. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie (ale ostrzegamy – jest bardzo uzależniająca). Kto wie może zrobimy jakiś wielki turniej pomiędzy stronami poświęconymi Manchesterowi United ;-)?


Dla przypomnienia w typerze walczymy o…

Nagrody

Koszulka meczowa

Plecak

Portfel

Bonus. Dla szczęśliwców, którzy zajmą odpowiednio 1. i 2. miejsce na koniec rundy jesiennej przewidzieliśmy specjalne nagrody, które przydadzą się podczas zimy. Są nimi:

Szalik

Czapka


Sam typer oraz wszelkie związane z nim informacje, jest dostępny na naszym forum: RedCafe.pl. Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich do rejestracji gdyż oprócz możliwości uczestnictwa w typerze każdy, użytkownik RedCafe.pl może założyć sobie skrzynkę pocztową @redcafe.pl o pojemności ponad 7gb! W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Typowanie | Informacje na temat typera


Nie zapomnijcie śledzić nas na Facebooku gdzie będziemy informować o wynikach Typera jak i przypominać o typowaniu, aby nikt nie przegapił kolejki do wytypowania!

Zachęcamy do śledzenia naszego forum RedCafe.pl ;-):

Zapraszamy do gry!

komentator_big.jpg

Przewiń na górę strony