Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Haxball oraz podsumowanie 18. kolejki typera

Haxball oraz podsumowanie 18. kolejki typera


Za nami 18. kolejka angielskiej Premier League, więc czas podsumować wyniki naszego typera. Powoli krystalizuje się czołówka, ale walka będzie trwała do samego końca. Przypominamy, że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Oprócz tego pragniemy zaproponować Wam nową grę – Haxball!

» Konkurs świąteczny – sprawdź swoją wiedzę o United! Edycja II

Z powody obfitych opadów śniegu w 18 kolejce rozegrano zaledwie 3 spotkania. Pozostałe mecze zostaną rozegrane w przyszłym roku, w terminie, który wyznaczy FA. Z tego też względu, w tej kolejce można było zdobyć maksymalnie 9 pkt. Nikomu jednak ta sztuka się nie udała. Najwięcej punków zdobyli kris9 i Kiryl11 – 4 punkty. 3 punkty zdobyli Kwas, Chris, Foster, Adriano145 i Intel. Reszta użytkowników zdobyła dwa bądź jeden punkt. Niestety były też takie osoby, których dorobek punktów po 18 kolejce nie uległ zmianie.

Po 17 kolejkach (przypominam, iż w tym roku typujemy od 2 kolejki) na czele znajduje się Kiryl11, który zgromadził 127 punktów. Tuż za jego plecami z 126 punktami na koncie znajdują się Chris i darmar55. Blisko podium znajdują się: Intel (125) Miko (124) delekmu (122).

Po rozegraniu 19 kolejki, dwóch pierwszych zawodników, którzy zgromadzili najwięcej punktów w typerze, otrzymają zimowe prezenty (kolejno szalik i czapkę).

Haxball

Na naszym forum – RedCafe.pl niezwykłą popularnością cieszy się teraz pewna darmowa gra multiplayer – Haxball. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie (ale ostrzegamy – jest bardzo uzależniająca). Kto wie może zrobimy jakiś wielki turniej pomiędzy stronami poświęconymi Manchesterowi United ;-)?


Dla przypomnienia w typerze walczymy o…

Nagrody

Koszulka meczowa

Plecak

Portfel

Bonus. Dla szczęśliwców, którzy zajmą odpowiednio 1. i 2. miejsce na koniec rundy jesiennej przewidzieliśmy specjalne nagrody, które przydadzą się podczas zimy. Są nimi:

Szalik

Czapka


Sam typer oraz wszelkie związane z nim informacje, jest dostępny na naszym forum: RedCafe.pl. Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich do rejestracji gdyż oprócz możliwości uczestnictwa w typerze każdy, użytkownik RedCafe.pl może założyć sobie skrzynkę pocztową @redcafe.pl o pojemności ponad 7gb! W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Typowanie | Informacje na temat typera


Nie zapomnijcie śledzić nas na Facebooku gdzie będziemy informować o wynikach Typera jak i przypominać o typowaniu, aby nikt nie przegapił kolejki do wytypowania!

Zachęcamy do śledzenia naszego forum RedCafe.pl ;-):

Zapraszamy do gry!

Przewiń na górę strony