Nie przegap
Strona główna / Z ostatniej chwili / Wayne Rooney zostaje w Manchesterze United!

Wayne Rooney zostaje w Manchesterze United!

Wayne Rooney zostaje w Manchesterze United!
Wayne Rooney zostaje w Manchesterze United. Napastnik uzgodnił z „Czerwonymi Diabłami” nowy pięcioletni kontrakt, który zatrzyma go na Old Trafford do czerwca 2015 roku!

To był trudny tydzień, ale w Manchesterze United jesteśmy przyzwyczajeni do dużego zainteresowania mediów. Powiedziałem Rooneyowi, że drzwi dla niego są zawsze otwarte i cieszę się, że Wayne zgodził się z nami zostać – mówi sir Alex Ferguson.

Czasami, kiedy jesteś w klubie, trudno jest ci zdać sobie sprawę z tego, jak wielki on jest. Niekiedy potrzeba wydarzeń, takie jak w ostatnim tygodniu, aby to zrozumieć. Myślę, że Wayne teraz rozumie jak wielkim klubem jest Manchester United.

Cieszę się, że podjął wyzwanie bycia przewodnikiem dla młodszych piłkarzy i zostania jednym z najlepszym piłkarzy Manchesteru United.

Jestem przekonany, że każdy w klubie stanie teraz murem za Waynem i okaże mu wsparcie, aby ten znów mógł grać na poziomie, do którego nas przyzwyczaił.

Jestem zachwycony podpisaniem umowy z Manchesterem United. W ostatnich dniach rozmawiałem z menadżerem i właścicielami, którzy przekonali mnie, gdzie należę. Powiedziałem w środę, że menadżer jest geniuszem i to jego wiara i wsparcie przekonały mnie do zostania.

Podpisuję nową umowę z przekonaniem, że menadżer, sztab szkoleniowy, zarząd i właściciele są w pełni zaangażowani w działania mające na celu podtrzymanie zwycięskiej historii Manchesteru United. To dlatego dołączyłem do tego klubu.

Jestem przekonany, że w ostatnim tygodniu zawiodłem kibiców. Martwiłem się jednak o przyszłość. Kibice byli fantastyczni, odkąd gram w Manchesterze United. Poprzez moje występy chcę na nowo zyskać ich zaufanie.

To wszystko działo się zbyt szybko. Zapewne nikt z nas nie wie, co się naprawdę działo w ciągu ostatnich dni i szybko sobie tego w głowie nie poukłada. Efekt jest taki, jaki widzimy – Wayne Rooney przez najbliższe lata będzie występował w barwach Manchesteru United. Prawdopodobnie…

Więcej na temat historii 'Rooneygate’:
» Prawda wyszła na jaw
» O Rooneyu coś jeszcze
» Roo, why?
» Wayne Rooney chce odejść z Manchesteru United!

Zapraszamy do dyskusji. Czy Rooney odzyska zaufanie kibiców?

Przewiń na górę strony