Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Cafe United #29 – strata Antonio Valencii

Cafe United #29 – strata Antonio Valencii

Cafe United #29 - strata Antonio Valencii
W jakim stopniu będzie odczuwalna strata Antonio Valencii? Dlaczego tracimy bramki w końcówkach meczów? Kto powinien być kolejnym kapitanem Manchesteru United? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United TV!

Prowadzący program: cham
Goście: MateO, eit, Dyniek
Czas trwania odcinka: 11 min. 37 sek.

Wersja audio


Cafe United TV to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu „Czerwonych Diabłów”. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników aktualnych wicemistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach „Red Devils” w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United TV jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami, dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Zwycięzcą konkursowego Cafe United TV został Mackinho7, którego prosimy o kontakt z redakcją w celu wysłania nagrody.

Zapraszamy do śledzenia redlog.pl na portalu facebook!

Przewiń na górę strony