Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Historyczne Cafe United TV #26! Zobacz koniecznie!

Historyczne Cafe United TV #26! Zobacz koniecznie!

Historyczne Cafe United TV #26! Zobacz koniecznie!
Czy Sir Alex Ferguson robi dobrą minę do złej gry w kwestii transferów? Kiedy Rooney złapie wiatr w żagle i wróci do swojej wielkiej formy? Kto może strącić londyńską Chelsea z piedestału w tym sezonie? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United TV!

Prowadzący program: MateO
Goście: xmilkaax, Red_Devil
Montaż video: Dyniek
Czas trwania odcinka: 10 min. 42 sek.

Sugerujemy poczekać chwilkę na załadowanie się filmiku!

Cafe United w wersji radiowej

Cafe United TV to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu „Czerwonych Diabłów”. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników aktualnych wicemistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach „Red Devils” w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United TV jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami, dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Zapraszamy do śledzenia manusite.pl oraz redlog.pl na portalu facebook!

Przewiń na górę strony