Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Obejrzyj pojedynek o Tarczę Wspólnoty z innymi kibicami!

Obejrzyj pojedynek o Tarczę Wspólnoty z innymi kibicami!

Obejrzyj pojedynek o Tarczę Wspólnoty z innymi kibicami!
Po długim czasie sezonu ogórkowego powoli wracamy na angielskie boiska. Już jutro piłkarzy sir Alexa Fergusona czeka pierwszy sprawdzian – pojedynek z londyńską Chelsea. Są wakacje – więc chyba nie ma lepszej okazji na wyjście do pubu! Zapraszamy wszystkich fanów United do wspólnego kibicowania Diabłom w jutrzejszym spotkaniu. Jeśli nie wiesz czy w Twoim mieście jest organizowane jakieś spotkanie to ten tekst jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam także na nasze forum gdzie także możecie umówić się wyjście do pubu z innymi kibicami! Jeśli nie wiesz czy w Twojej okolicy mieszkają kibice United zapraszamy do zapoznania się z mapą kibiców Manchesteru United w Polsce!

Kraków

21 marca wspólnie oglądaliśmy mecz z Liverpoolem. Jak było? Odpowiedź jest oczywista: wspaniale. Zachęcamy do zapoznania się z galerii z tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że w niedziele będzie tak samo. Może będziemy mieli okazję spotkać jakichś rodowitych Anglików, których w wakacje w Krakowie nie brakuje. Kraków zaprasza każdego na mecz Manchester United. vs Chelsea FC.

Każdy kibic United mile widziany!

Spotkania kibiców » Kraków – przeczytaj o tym na forum.

Warszawa

Na 99% warszawscy kibice spotykają się w pubie Champions w pasażu handlowym hotelu Marriott, który znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 65/79. Jak zwykle gwarantują świetną atmosferę i zabawę do późnej nocy (i pewnie także do rana) w bardzo licznym i zróżnicowanym towarzystwie.

Spotkania kibiców » Warszawa – przeczytaj o tym na forum.

Wrocław

We Wrocławiu spotkanie jest już pewne na 100%. Tamtejsi kibice Diabłów będą oglądać mecz w „Warce”. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania to kontaktujcie się z Pierem lub Leslavem

Spotkania kibiców » Wrocław – przeczytaj o tym na forum.

Katowice

Ekipa z Katowic zaprasza wszystkich ze Śląska. W razie pytań uderzajcie do Zacka

Spotkania kibiców » Katowice – przeczytaj o tym na forum.

Poznań

Poznańscy kibice spotykają się w Cooliozum przy ul. Św. Marcina 45. W razie pytań kontaktujcie sięz Imolem Jak coś kontaktujcie się z Imolem .

Łódź

W Łodzi lokalni fani będą kibicować w pubie Warka przy ul. Piotrkowskiej 40. Rezerwacja od 15.30. Kontakt: harcesis: gg – 686367

Opole

Wszelkich informacji może udzielić Drago, jego gg: 8895536


Jeśli spotykacie się w innym mieście, które nie jest wymienione poniżej zajrzyjcie na nasze forum do tematu Spotkania kibiców. Zachęcamy także do informowania nas o innych miejscach spotkań lub też ich zmianie w komentarzach poniżej!


United We Stand! Do zobaczenia jutro! Obejrzyj mecz Manchester United vs. Chelsea z nami!

Przewiń na górę strony