Nie przegap
Strona główna / Wideo z meczu: Kansas City Wizards – Manchester United

Wideo z meczu: Kansas City Wizards – Manchester United

Wideo z meczu: Kansas City Wizards - Manchester United
Już dzisiaj o północy piłkarze Manchesteru United rozpoczną kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do sezonu 2010/2011 – przeciwnikiem Czerwonych Diabłów będzie zespół Kansas City Wizards. Czy tym razem zespołowi z Old Trafford uda się odnieść niekwestionowane zwycięstwo? O tym przekonamy już za kilka godzin, ale już teraz zapraszamy do oglądania tego meczu na łamach Redloga!

Kansas City to jeden z najsłabszych zespołów w amerykańskiej Major League Soccer, Manchester United nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem, ale Sir Alex Ferguson pewnie dla wyrównania sił da pograć zawodnikom, którzy w meczach z Celtikiem Glasgow i Philadelphią Union grali nieco mniej.

Możemy spodziewać się dłuższego występu takich zawodników jak Ben Amos, Corry Evans, czy Ritchie De Laet. Początek spotkania o północy, a składy pojawią się tutaj około 45 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra na Arrowhead Stadium.

Do ciekawostek odnośnie tego meczu można zaliczyć występ Ryana Smitha, który był zaledwie 18-letnim chłopakiem, gdy Arsene Wenger wskazał na niego palcem i kazał mu się przygotować do wejścia na boisko w ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Ligi.

Podczas tego meczu na Old Trafford było około 85 tysięcy ludzi. To był niesamowity mecz, bardzo miło go wspominam, nawet pomimo porażki. Miałem szczęście grać przeciwko nim dwa lub trzy razy. O ich zespole czy menadżerze nie da się powiedzieć absolutnie nic złego. To fantastyczny klub. Musimy być odważni – uważa Smith przed pojedynkiem z United.

Nie ma wątpliwości, że są od nas lepiej wyszkoleni technicznie, nawet jeśli nie są w pełni formy. Musimy dać z siebie wszystko i podejść do tego spotkania jak do kolejnego ligowego meczu. Jak dla mnie jest on jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Wiem doskonale, iż United potraktuje nas poważnie. Ci ludzie wiedzą, czego się spodziewać po klubach z MLS. Mamy w swojej lidze wielu świetnych piłkarzy i Ci ludzie o tym wiedzą. Nie są głupi.

Ryan Smith

Relacja video


Zapraszamy na czat! oraz na nasze Forum


Bramki ze spotkania

Przewiń na górę strony