Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Tego jeszcze nie było! Startuje Cafe United TV!

Tego jeszcze nie było! Startuje Cafe United TV!

Tego jeszcze nie było! Startuje Cafe United TV!
Czy użycie najnowszych technologii w futbolu to dobry pomysł? Dlaczego piłkarze United zawiedli na mundialu? Jak na Old Trafford poradzi sobie Hernandez? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United TV!

Cafe United TV to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu „Czerwonych Diabłów”. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników aktualnych wicemistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach „Red Devils” w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United TV jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

Prowadzący program: MateO
Goście: RedLucas, cham
Montaż video: Dyniek
Czas trwania odcinka: 11 min. 35 sek.

Sugerujemy poczekać chwilkę na załadowanie się filmiku!

ŚCIĄGNIJ CAFE UNITED TV NA SWÓJ KOMPUTER!

Cafe United w wersji radiowej

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Przewiń na górę strony