Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wyniki konkursu wielkanocnego

Wyniki konkursu wielkanocnego

Ferguson
Nasza maszyna 3 w 1 (liczy, sprawdza, losuje) dosłownie przed chwilą wypisała nazwiska szczęśliwców, którzy dostaną świąteczne gadżety…

Zanim jednak podamy nazwiska tych osób musimy Wam pokazać to:

Do prośby kotka przyłączyła się także telewizja, ale czy to pomogło? O tym za chwilę.

Poprawne odpowiedzi

Niektórzy dali się złapać w naszą pułapkę już na samym początku – co nagle to po diable ;-). Podkładki pod jajka ukryliśmy w tych 3 wpisach:

» I wszystko jasne
» Own goal w życiowej formie
» O dwóch takich co rządzą Manchesterem

Jak nie trudno się domyślić, nie chodziło o podkładki, które były w wpisach konkursowych. Co do dwóch pozostałych pytań poprawne odpowiedzi to oczywiście: Ben Foster oraz 10 kwietnia 2007 roku.

And the winner is…

Koszulkę wygrał użytkownik o nicku: kefik, który wykazał się naprawdę dużym refleksem za co otrzyma piękną koszulkę United + oczywiście „jajkopodkładkę”.

Kolejno drugie i trzecie miejsce zajęli: Szaman0 oraz Backstage, którzy oprócz podkładek pod jajka dostaną gadżety niespodzianki ;-)

Zauważyliśmy, że te podkładki pod jajka bardzo Wam się spodobały, dlatego udało nam się wynegocjować jeszcze kilka sztuk, które rozlosowaliśmy wśród reszty uczestników :).

Szczęśliwe jajkopodkładki wylosowali: truecrime, Fexooraz trikos.

Prosimy o kontakt mailowy w celu podania danych do wysyłki ;-).


Tak dla przypomnienia: Zapewne widzicie, że ostatnio na Redlogu trochę krucho z tekstami… Jakby to powiedzieć – nasi redaktorzy mają coraz mniej czasu, dlatego jeśli ktoś chciałby nam pomóc w tworzeniu bloga to także prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected].

Przewiń na górę strony