Nie przegap
Strona główna / Ogólne / IV nabór do stowarzyszenia MUSC PL

IV nabór do stowarzyszenia MUSC PL

IV nabór do stowarzyszenia MUSC PL
Czwarty kwietniowy nabór do MUSC POLAND czas uznać za otwarty! Od tego momentu przez cały miesiąc otwarty będzie IV nabór do Stowarzyszenia Kibiców Manchester United Supporters Club Poland. Jest to jedyna w roku okazja, aby stać się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności i móc dzielić swoją pasję z ponad 170. kibicami United z całej Polski!

Jakie kroki należy podjąć, aby móc do nas dołączyć? Wszystko opisane jest dokładnie w poświęconym temu tematowi dziale na stronie stowarzyszenia, który można odwiedzić klikając w ten link.

W skrócie cała procedura polega jedynie na zapoznaniu się z naszym statutem, wypełnieniu krótkiej deklaracji oraz uiszczeniu odpowiedniej składki. Jej wysokość podyktowana jest koniecznością posiadania przez naszych członków konta One United. Informacje na temat OU oraz wszystkie inne wątpliwości i pytania można rozwiać odwiedzając naszą stronę – www.MUSC.pl. Jeśli jednak dalej coś Was nurtuje serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Adresy poczty elektronicznej naszych skrzynek znajdują się na wspomnianej stronie, jeżeli chcesz porozmawiać używając komunikatora gg poniżej podajemy numery osób, które postarają się Wam
pomóc:

Mateusz Wójtowicz
Łukasz Chrobok
Karolina Hak

Członkostwo w MUSC PL wiąże się z wieloma niezapomnianymi chwilami, począwszy od wspólnie oglądanych meczów w pubach, przez zloty i wyjazdy na mecze skończywszy. Namiastkę atmosfery, która panuje w naszym stowarzyszeni można poczuć odwiedzając naszą galerię, która świetnie dokumentuje sens naszego istnienia. Mieści się ona pod tym adresem: http://musc.cdx.pl/. Zapraszamy również do lektury relacji z wyjazdów na mecze, które można przeczytać w odpowiednich działach na www.musc.pl.

Dziękujemy serdecznie redlog.pl za pomoc.

Pozdrawiamy,
Zarząd MUSC POLAND

Przewiń na górę strony