Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Spotkajmy się w Krakowie!

Spotkajmy się w Krakowie!

Spotkaj się z kibicami Manchesteru United!
Już za tydzień arcyciekawe spotkanie przeciwko Liverpoolowi. Z tej okazji zapraszamy wszystkich kibiców United do wspólnego kibicowania w Krakowie!

Na moment może skończmy z tymi wyniosłymi słowami i przejdźmy do rzeczy. Redlog.pl, Manusite.pl oraz MUSC Poland pragną zaprosić wszystkich kibiców United na wspólne oglądanie meczów United. Pierwszą taką okazją będzie spotkanie kibiców w Krakowie, drugą natomiast Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni.

21 marca 2010 – Kraków (Manchester United vs. Liverpool FC)

21 marca będziemy tam razem oglądać prawdziwy klasyk – pojedynek z Liverpoolem. Zapewne jesteście ciekawie w jakim pubie? Krakowscy kibice zapewne domyślają się na jaki lokal wybraliśmy… jest nim English Football Club! Mieści się on przy ulicy Mikołajskiej 5, czyli dosłownie kilka minut od dworca PKS/PKP i jeszcze mniej od sławnego krakowskiego rynku ;-)

Przy okazji przypominamy o tym, że na naszym forum istnieje specjalny dział w którym znajdują się informacje na temat, gdzie spotykają się kibice United – RedCafe.pl: Spotkania kibiców.

17 kwietnia 2010 – Trójmiasto (Manchester City vs. Manchester United)

Spotkanie w Krakowie to jednak tylko przedsmak tego co będzie działo podczas Derbów Manchesteru. 17 kwietnia w Trójmieście będzie miał miejsce ogólnopolski zjazd kibiców United, który zorganizuje dla Was MUSC Poland. Także i w tym przypadku dokładne dane zostaną podane później, a osoby zainteresowane zapraszamy na RedCafe.pl do tematu Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni, w którym znajdziecie dane kontaktowe do organizatorów.

Facebook

Już teraz wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się na powyższe wydarzenia na Facebooku. Ułatwi nam to ogarnięcie tego wszystkiego, a dzięki Facebookowi będzie potem łatwiej odnaleźć nowych znajomych. Jeśli nie macie konta na Facebooka – gorąco zachęcamy do jego założenia (i śledzenia Redloga :))

» Facebook – spotkanie w Krakowie
» Facebook – Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni

Przewiń na górę strony