Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Ważne sprawy United na antenie, czyli Cafe United #9

Ważne sprawy United na antenie, czyli Cafe United #9

Ważne sprawy Manchesteru na antenie, czyli Cafe United #9
Lubisz być informowany na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w Manchesterze United i Premier League? Masz ochotę dowiedzieć się o tym „co w trawie piszczy” w bardzo przystępnej formie? Może chciałbyś posłuchać informacji i komentarzy w specjalnych audycjach?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Portal manusite.pl we współpracy z Redlogiem przygotował innowacyjny produkt na polskiej scenie internetowej w postaci audycji traktujących o najważniejszych sprawach piłkarskich z punktu widzenia kibica Czerwonych Diabłów. W odróżnieniu od tradycyjnych audycji radiowych, które są emitowane o określonych godzinach, w przypadku naszych programów, to Ty drogi internauto decydujesz, kiedy chcesz posłuchać danej audycji.
 
Cafe United to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu Czerwonych Diabłów. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników mistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach Red Devils w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.
 
Czy zwycięstwo 3:2 z Milanem w Champions League to sprawiedliwy wynik? Czy w plotkach o odejściu Vidicia jest ziarenko prawdy? Jakim stadionem jest Old Trafford? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United!
                                                         
Prowadzący program: MateO
Goście: DiaboLLo, Stifler
 


Cafe United możesz słuchać teraz również na antenie RADIOGOL!

 
Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Przewiń na górę strony