Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Spotkaj się z kibicami Manchesteru United!

Spotkaj się z kibicami Manchesteru United!

Spotkaj się z kibicami Manchesteru United!
Rozgrywki angielskiej Premier League powoli wkraczają w decydującą fazę. Przed nami emocjonujące mecze przeciwko Liverpoolowi, Manchesterowi City… dlatego chyba nie ma lepszej okazji, abyśmy MY – kibice najwspanialszego klubu na świecie – wspierali naszą ukochaną drużynę, ale nie przed ekranem monitora, ale razem w jednym miejscu śpiewając Glory, Glory Man United… Brzmi zbyt pięknie, aby było to prawdziwe? Nic bardziej błędnego – w marcu i kwietniu będziecie mogli spotkać się z innymi kibicami United naprawdę sporym gronie!

Na moment może skończmy z tymi wyniosłymi słowami i przejdźmy do rzeczy. Redlog.pl, Manusite.pl oraz MUSC Poland pragną zaprosić wszystkich kibiców United na wspólne oglądanie meczów United. Pierwszą taką okazją będzie spotkanie kibiców w Krakowie, drugą natomiast Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni.

Przy okazji przypominamy o tym, że na naszym forum istnieje specjalny dział w którym znajdują się informacje na temat, gdzie spotykają się kibice United – RedCafe.pl: Spotkania kibiców.

21 marca 2010 – Kraków (Manchester United vs. Liverpool FC)

Na pierwszy ogień idzie piękny Kraków. 21 marca będziemy tam razem oglądać prawdziwy klasyk – pojedynek z Liverpoolem. Miejmy nadzieję, że dzięki naszemu kibicowaniu oraz poparciu Smoka Wawelskiego, Szewczyka Dratewki oraz Ćakry (gdyby ktoś nie wierzył: Ćakry Ziemi) Czerwonym Diabłom uda się pokonać zespół Rafy Beniteza.

Dokładne szczegóły odnośnie spotkania (pub, dokładna godzina spotkania) zostaną podane w późniejszym terminie, ale spokojnie nie będziemy kibicować zbyt daleko od krakowskiego rynku ;-).

17 kwietnia 2010 – Trójmiasto (Manchester City vs. Manchester United)

Spotkanie w Krakowie to jednak tylko przedsmak tego co będzie działo podczas Derbów Manchesteru. 17 kwietnia w Trójmieście będzie miał miejsce ogólnopolski zjazd kibiców United, który zorganizuje dla Was MUSC Poland. Także i w tym przypadku dokładne dane zostaną podane później, a osoby zainteresowane zapraszamy na RedCafe.pl do tematu Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni, w którym znajdziecie dane kontaktowe do organizatorów.

Facebook

Już teraz wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się na powyższe wydarzenia na Facebooku. Ułatwi nam to ogarnięcie tego wszystkiego, a dzięki Facebookowi będzie potem łatwiej odnaleźć nowych znajomych. Jeśli nie macie konta na Facebooka – gorąco zachęcamy do jego założenia (i śledzenia Redloga :))

» Facebook – spotkanie w Krakowie
» Facebook – Ogólnopolskie Spotkanie Kibiców w Gdyni

PS.
Przypominamy o trwającym głosowaniu:

Przewiń na górę strony