Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Blog 2009 roku – głosuj na Redlog.pl!

Blog 2009 roku – głosuj na Redlog.pl!

Blog roku 2009 - głosuj na Redlog.pl!
Musimy się pochwalić, że Redlog bierze udział w konkursie 'Bloger 2009 roku’ organizowanym przez portal Wiadomosci24.pl. W związku z tym mamy do Was wielką prośbę…

Ale ten czas szybko leci… za niedługo minie 3 lata działalności Redloga. W tym czasie dzięki Waszej nieocenionej pomocy udało nam się wygrać wiele nagród (Bloger Roku 2007, Bloger Roku 2008, konkurs tygodnika Wprost). Nie musimy chyba pisać, że takie wyróżnienia pomagają nam w pisaniu, dodają motywacji i nijako zobowiązują do dalszego samodoskonalenia się. Ułatwiają negocjacje z potencjalnymi sponsorami nagród (Tfu! Tfu! O niczym nie wiecie ;) ) itd.

Miniony rok 2009, za który przyznawana jest nagroda obfitował w wiele wyśmienitych i wywołujących bardzo ciekawe dyskusje tekstów. Dla przykładu:
» Legendy: Ruud van Nistelrooy – Latający Holender
» Opluta ‘legenda’
» Upiory ze Stamford Bridge
» Ale… O co tu chodzi, kochanie?
» Mania wielkości, czyli pośmiejmy się…
» Sezonowcy i inni…

Jako że nie chcemy tutaj Was zanudzać na tym zakończymy wyliczankę ;-). Dlatego jeżeli macie kilka minut to wejdźcie na stronę do głosowania poszukajcie Redloga (link bezpośredni dla leniwych), kliknijcie przycisk głosuj, podajcie swój mail, a następnie wejdźcie na adres, który otrzymacie e-mailem.

Oprócz tego zachęcamy do głosowania na autorów piszących na Redlogu:

Z góry dziękujemy za oddane na nas głosy. I pamiętajcie – każdy głos ma znaczenie i może o wszystkim zadecydować!

Prosimy o głosy!

Przewiń na górę strony