Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Rocznica tragedii w Monachium. Cafe United #7

Rocznica tragedii w Monachium. Cafe United #7


Dzisiaj mija 52. rocznica tragedii w Monachium – wydarzenia, które wywarło wielki wpływ na późniejsze losy i historię Czerwonych Diabłów…

Kibiców, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego co wydarzyło się w Monachium pół wieku temu zapraszamy do lektury tekstu: Monachium 1958 – historia kompletna. Znajdziecie tam wszystko – począwszy od dokładnych opisów, a skończywszy na materiałach archiwalnych z MUTV.


Lubisz być informowany na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w Manchesterze United i Premier League? Masz ochotę dowiedzieć się o tym „co w trawie piszczy” w bardzo przystępnej formie? Może chciałbyś posłuchać informacji i komentarzy w specjalnych audycjach?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Portal manusite.pl we współpracy z Redlogiem przygotował innowacyjny produkt na polskiej scenie internetowej w postaci audycji traktujących o najważniejszych sprawach piłkarskich z punktu widzenia kibica Czerwonych Diabłów. W odróżnieniu od tradycyjnych audycji radiowych, które są emitowane o określonych godzinach, w przypadku naszych programów, to Ty drogi internauto decydujesz, kiedy chcesz posłuchać danej audycji.

Cafe United to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu Czerwonych Diabłów. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników mistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach Red Devils w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

» Czy Nani może grać pierwszy skrzypce w drużynie Czerwonych Diabłów?
» Czy Rooney jest w absolutnym szczycie formy? Czy przejęcie United przez kibiców to dobry pomysł?
» Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United!

Prowadzący program: MateO
Goście: cham, Diabollo.

Cafe United możesz słuchać teraz również na antenie RADIOGOL!

Jeśli któryś z Czytelników Redloga chciałby spróbować swoich sił jako radiowiec to prosimy o kontakt ([email protected]).

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Przewiń na górę strony