Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlog Awards 2009 – głosowanie

Redlog Awards 2009 – głosowanie

Redlog Awards 2009 – głosowanie
Rok 2010 już na dobre zagościł w naszych kalendarzach dlatego przyszła pora na zorganizowanie podsumowania ostatnich 12 miesięcy. Dlatego zapraszamy do udziału w Redlog Awards – plebiscycie w którym będzie mogli wybrać wszystko co było „naj…”. Gorąco zapraszamy!

» Noworoczny nabór do redakcji
» Chcesz opublikować swój tekst na Redlogu? Wyślij go nam!
» Zapraszamy na nasz czat!

Kategorie

1. Holy Shit Award

Sektory kibiców obu drużyn rzadko jednocześnie milkną z podziwu. Jeśli tak się stało tym razem, a Ty i Twoi koledzy szukaliście szczęk pod stołami, to doskonały powód do przyznania tej nagrody (rajd zakończony golem).

Nominacje:

Franck RiberyMicah RichardsNilmar

Toure Yaya

Lionel Messi

Redlog Awards 2009: Holy Shit Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2. Muchołap roku

Już widzieliśmy piłkę wyginającą linie siatki w bramce, a tu niespodzianka – przykleiła się do rękawic, jak mucha do lepu. Taka parada zdarza się raz na sezon! (za paradę bramkarską)

Redlog Awards 2009: Muchołap roku

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

3. Simo Hayha Award

Fin podobno ustrzelił w swojej „karierze” 505 żołnierzy rosyjskich, przez co stał się najlepszym snajperem wszech czasów. Ta bramka każe nam się zastanowić, czy przypadkiem nie miał on synów, o których historia nie wie. (Za najpiękniejszą bramkę strzeloną z daleka/z rzutu wolnego)

Maynor Figureoa (Stoke – Wigan),

Iniesta z Chelsea

Cristiano Ronaldo (FC Porto)

Del Piero (Siena – Juventus 0 – 3

Ibrahimovic

Redlog Awards 2009: Simo Hayha Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

4. dr Watson Award

Zdarza się, że napastnik dostaje rozwiązanie akcji na tacy, i nie pozostaje mu nic innego, jak posłać piłkę do siatki. Nie przypomina Wam to pewnego doktora, najwierniejszego i najbardziej przydatnego asystenta wszech czasów? (Dla najlepszego asystenta / za najlepszą asystę)

Ryan Giggs (gol Owena) vs Man City

Obertan vs Wolfsburg

Wayne Rooney przy golu Berbatowa z Hull City na 3:1

Ibrahimovic (FC Barcelona – Mallorca 4:2)

Redlog Awards 2009: dr Watson Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

5. Miracle Maker (Cudotwórca)

Podobno z pustego nawet salamandra nie naleje, ale ten trener udowodnił, że stare polskie porzekadło „nie da to się parasola w dupie rozłożyć” znów znalazło swoje potwierdzenie (Dla najlepszego trenera)

Redlog Awards 2009: Miracle Maker (Cudotwórca)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

6. This is Sparta!

Myślicie, że tylko Spartanie potrafili w 300 obronić się przed tysiącami? Nie tylko. (największa remontada – odrobienie straty w meczu/lidze)

United – Tottenham 5:2
Manchester United V Tottenham Hotspur 25.04.09 MotD Highlights-0Watch the best video clips here

MU – Aston Villa 3:2

Mali v Angola (PNA)

Manchester City 4 Sunderland 3

Redlog Awards 2009: This is Sparta!

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

7. Królik z Kapelusza

Nikt się tego nie spodziewał, aż tu wyskakuje królik z kapelusza i miesza w całej lidze (największe klubowe pozytywne zaskoczenie)

Redlog Awards 2009: Królik z Kapelusza

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

8. Czerwona Murawa

Mimo, że wszyscy przywiązaliśmy się do tradycyjnego – zielonego koloru boiska, czasem zawodnicy sprawiają, że zaczyna ona płonąć (najbardziej emocjonujący/ stojący na najwyższym poziomie mecz)

Redlog Awards 2009: Czerwona Murawa

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

9. Złota Nóżka

Są ludzie, którzy potrafią wszystko naprawić i z niczego zrobić coś. Ta nagroda należy się zawodnikowi mogącemu grać wszędzie i zawsze będącego drużynie. (najbardziej wszechstronny zawodnik).

Redlog Awards 2009: Złota Nóżka

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

10. Tartan Army Award

Są ekipy jeżdżące za swoją drużyną i powodujące swoim dopingiem, że piłkarze zawsze i wszędzie czują się jak w domu. Komu w tym roku przypadnie ta nagroda, zależy od Was, kibice. (najlepsi kibice)

Redlog Awards 2009: Tartan Army Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

1. WTF?!?

Oglądacie mecz i myślicie, że drużyna, którą wspieracie przez szereg lat, została podmieniona przez Granat Radoszyce? Oto „nagroda” na najboleśniejszą porażkę, czy też najgorszy występ sezonu.

Redlog Awards 2009: WTF?!?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2. Śpiew Gardłowy

– wszyscy lubią dobrze i głośno powitani na stadionie. Jednak głośno nie zawsze znaczy dobrze. Pamiętacie, jak zatykaliście uszy, żeby nie słyszeć buczenia kibiców, kiedy ktoś wchodził na murawę. Oto „nagroda” za to wejście. (dla zawodnika, który zebrał najwięcej buczenia przy wejściu na murawę/dotykaniu piłki)

Redlog Awards 2009: Śpiew Gardłowy

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

3. F4il Award

A miało być tak pięknie. Najbardziej żenujący występ, a może najgorszy sezon od lat? Trener tak przydatny, jak Lepper w polskim parlamencie? Za to też przyznajemy „nagrodę”.

Redlog Awards 2009: F4il Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

4. Palma Na Twarzy (FacePalm)

– jeśli nie potrafi się trafić w piłkę, albo złapać jej, gdy leci do bramkarza z prędkością średniej klasy żółwia lądowego, pozostaje tylko schować twarz w dłoniach. My jednak i o takich występach nie zapominamy.

Redlog Awards 2009: Palma Na Twarzy (FacePalm)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

5. Bohater Drugiego Planu

Zawsze, w każdym kolektywie znajdzie się osoba od tzw. Czarnej Roboty. Tak jest i w futbolu. Wydaje Wam się, że jakiś zawodnik nadaje się tylko do eliminowania przeciwników i że zwroty w języku obcym, takie, jak Fair Play, pozostają mu obce? Oto „nagroda” dla zawodnika grającego wyjątkowo brzydko.

Redlog Awards 2009: Bohater Drugiego Planu

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

1. Lustereczko Award

Lustereczko, powiedz przecie, kto gra najpiękniejszy futbol na świecie? Wiadomo, że piękna gra nie zawsze przekłada się na trofea. Zwykle przechodzi więc niezauważona. My mamy nagrodę za piękną piłkę. Oto ona.

Redlog Awards 2009: Lustereczko Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2. ANTY Award

Znacie drużynę, która niszczy swoją postawą piękno futbolu, próbując dowieźć za wszelką cenę wynik, często poprzez stawianie autobusu wzdłuż bramki? Większość zwie to „anty-futbol” i oto wyróżnienie za taką grę.

Redlog Awards 2009: ANTY Award

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony