Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Because we are UNITED: Redlog i manusite łączą siły!

Because we are UNITED: Redlog i manusite łączą siły!

Sir Alex Ferguson
United czyli zjednoczeni… Piękne słowo, które do tej pory było tylko sloganem. Piszemy do tej pory bo tym razem jest inaczej. Redlog oraz manusite – dwa prężnie rozwijające się serwisy poświęcone Manchesterowi United postanowiły połączyć siły i rozpocząć współpracę, która jak mam nadzieję, pomoże wszystkim kibicom Czerwonych Diabłów w jak najlepszym śledzeniu tego co dzieje się na Old Trafford…

Na samym początku uspokoimy wszystkich, którzy myślą, że powstanie jakiś nowy serwis o United pod nową banderą. Współpraca pomiędzy Redlogiem i manusite nie będzie na tym polegała ;-).

Łatwiejszy dostęp do wpisów i newsów

Przejdźmy do rzeczy – jak zapewne widzicie po prawej stronie znajdują się linki do ostatnich materiałów na stronie naszego partnera. Dzięki czemu będziecie zawsze na bieżąco z tym co dzieje się u naszych kolegów zza miedzy.

Cafe United

cafe_united.png

Oprócz wspomnianych powyżej linków Redlog przyłączy się do projektu Cafe United. Już wkrótce będziecie mogli posłuchać co mamy do powiedzenia (i to dosłownie). Dotychczasowe nagrania możecie już teraz posłuchać, do czego gorąco zachęcamy. Jeśli któryś z Czytelników Redloga chciałby spróbować swoich sił jako radiowiec to prosimy o kontakt ([email protected]).

A czym jest dokładnie Cafe United? Odpowiedź możecie przeczytać poniżej:

Lubisz być informowany na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w Manchesterze United i Premier League? Masz ochotę dowiedzieć się o tym „co w trawie piszczy” w bardzo przystępnej formie? Może chciałbyś posłuchać informacji i komentarzy w specjalnych audycjach?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! W odróżnieniu od tradycyjnych audycji radiowych, które są emitowane o określonych godzinach, w przypadku naszych programów, to Ty drogi internauto decydujesz, kiedy chcesz posłuchać danej audycji.

Cafe United to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu Czerwonych Diabłów. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników mistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach Red Devils w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

Ostatni odcinek Cafe United:

Ile dla Czerwonych Diabłów znaczy Wayne Rooney? Czy Vidić odejdzie z Old Trafford? Jaka jest recepta na zwycięstwo z Arsenalem? Czy Welbeck wróci z wypożyczenia w pełni rozwiniętym graczem? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United!

Prowadzący program: MateO
Goście: cham, Evra3


Cafe United możesz słuchać teraz również na antenie RADIOGOL!

Wspólny czat

Swoistym deserem jest wspólny czat fanów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniem użytkownicy Redloga i Manusite mogą dyskutować ze sobą na czacie bez opuszczania swojej „rodzimej” strony. Mamy nadzieję, że wspólne dyskusje przed, podczas i po meczach będą cieszyły się sporym zainteresowaniem!


Mamy nadzieję, że współpraca zaowocuje wieloma ciekawymi projektami i pozwoli w zjednoczeniu fanów United w Polsce – czego sobie i Wam życzymy!


I tak w ramach przypomnienia (tak wiem… zanudzamy ;( ).

Facebook

Oprócz tego zapraszamy na serwis Facebook.com gdzie możecie dołączyć do fanów Redloga. Tak w skrócie – Facebook jest ogólnoświatową wersją naszej-klasy (gdyby ktoś nie wiedział to właśnie Facebook był protoplastą naszej klasy). Czy Warto dołączyć Facebooka i zacząć śledzić na nim Redloga? Oczywiście, że tak! To jest po prostu świetna zabawa, która po prostu uzależnia!

Konto na facebooku już za niedługo będzie można połączyć z tym kontem, które założycie sobie (do czego zachęcamy) na Redlogu co umożliwi korzystanie z nowości, nad którymi teraz pracujemy.

» Redlog na Facebooku

Przewiń na górę strony