Nie przegap
Strona główna / Społeczność / MUSC PL oficjalnym fanklubem! Konkurs z nagrodami!

MUSC PL oficjalnym fanklubem! Konkurs z nagrodami!

MUSC PL oficjalnym fanklubem! Konkurs z nagrodami!
Mamy zaszczyt i niebywałą przyjemność poinformować, iż nasze Stowarzyszenie otrzymało autoryzację z Old Trafford i stało się tym samym Oficjalnym Stowarzyszeniem Manchesteru United! Staraliśmy się o ten tytuł od początku naszego istnienia i nie zakładaliśmy, że uda nam się osiągnąć ten cel już w drugim roku naszej działalności! Z tej okazji MUSC PL zorganizowało przy współpracy z ISS-Sport.pl oraz Redloga konkurs w postaci quizu na temat Oficjalnego Stowarzyszenia Kibiców Manchester United Supporters Club Poland.

Z pośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na poniżej zadane pytania, wylosujemy dwoje szczęśliwców, do których powędrują upominki ufundowane przez
ISS-Sport.pl. Będzie to gadżet związany z naszym ukochanym klubem, mianowicie czapeczka na chłodne zimowe dni lub płyta DVD z filmem „Manchester United jest marzeniem dla wielu, rzeczywistością tylko dla wybranych„. Wszystkie informacje na temat MUSC POLAND można znaleźć na oficjalnej stronie Stowarzyszenia – www.musc.pl.


Odpowiedzi na pytania konkursowe prosimy przysyłać w mailach na adres [email protected]:

1. Który rok jest nieoficjalna datą początków MUSC PL?
2. Ile osób uczestniczyło w spotkaniu założycielskim?
3. W jakim miesiącu odbywa się nabór do Stowarzyszenia?
4. W którym miesiącu i roku, odbył się pierwszy grupowy wyjazd do Manchesteru po założeniu MUSC PL? Jaki to był mecz?
5. MUSC PL w nawiązaniu do tradycji Manchester United, wspiera oficjalnie działalność, której organizacji?

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po jednej z nagród rzeczowych. Odpowiedzi prosimy przysyłać do 12. grudnia (sobota) do godziny 24:00.


Kilka tygodni temu dotarła do nas radosna nowina prosto z siedziby klubu na Sir Matt Busby Way. Zostaliśmy uznani za Oficjalny Fan Club, co daje nam wiele możliwości na przyszłość. Swoją działalnością zyskaliśmy uznanie w oczach działaczy z Old Trafford oraz wśród innych SC. W najsłynniejszym pubie kibiców United o „Polish Reds” mówi się tylko i wyłącznie dobre, co sprawia nam niesamowitą radość, sprawia, że jesteśmy dumni i utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy – robimy dobrze. Jest to również niesamowita mobilizacja dla nas wszystkich na przyszłość.

Przynależność do elitarnego grona Oficjalnych Fan Clubów daje nam zdecydowanie większe możliwości oglądania spotkań w „Teatrze Marzeń”. W przyszłości pula przysługujących wejściówek będzie się zwiększała wraz z rozwojem Stowarzyszenia i być może kiedyś uda nam się również ułatwić wejście na stadiony innych klubów w ramach meczów wyjazdowych. Mamy również prawo do używania na naszej stronie, kartach członkowskich czy papierze biurowym herbu Manchester United. Jeśli przez kolejne lata będziemy równie prężnie się rozwijać jak dotychczas istnieje możliwość odwiedzenia Old Trafford od kuchni i spotkania z zawodnikami, trenerami na koszt klubu. Nie wspominam o tak oczywistych rzeczach jak łatwiejszy kontakt z innymi SC z całego świata czy tez sam wydźwięk sformułowania Official Supporters Club Poland!

Jeśli nasz rozwój nadal będzie tak intensywny w następnych latach będzie tylko lepiej dla nas jako członków i dla całego MUSC POLAND. Nie zakładaliśmy, że już w drugim roku działalności dostaniemy oficjalizację. Liczyliśmy, że przy bardzo dobrym rozwoju wydarzeń będziemy mieli szczęście legitymować się tym tytułem dopiero za sezon, może dwa. Pozostaje nam życzyć sobie ciągłego zdobywania nowych członków i stałego rozwoju, aby o „Polish Reds” w Manchesterze mówiło się tylko i wyłącznie dobrze, tak jak dzieje się teraz.

Życzymy powodzenia w konkursie i zachęcamy do głębszego poznania MUSC PL!

Przewiń na górę strony