Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Ronaldo będzie skończony w futbolu w ciągu 4 miesięcy

Ronaldo będzie skończony w futbolu w ciągu 4 miesięcy

Cristiano Ronaldo
Ronaldo będzie skończony w futbolu w ciągu 4 miesięcy” – twierdzi wyznawca voodoo, atakujący piłkarza. „Czarnoksiężnik”, który utrzymuje, że został wynajęty by rzucić zły urok na Portugalczyka, uważa, że gwiazda Realu Madryt będzie musiała usunąć się ze świata futbolu w przeciągu najbliższych czterech miesięcy.

Pepe, jak sam siebie nazywa wyznawca voodoo, sądzi, że nie ma przypadku w niedawnej kontuzji kostki napastnika, która wystąpiła kilka dni po tym, jak rzucił tak zwaną „klątwę”.

Atakujący ujawnia, że nastąpi dalszy cios, który zmusi piłkarza do zrezygnowania z gry na 2 lub 3 miesiące, potem zaś nadejdzie ostateczna, przeklęta kontuzja.

Najdalej za 4 miesiące, Ronaldo nie będzie w stanie grać w piłkę – powiedział Pepe portugalskiej gazecie Correio da Manha.

Co więcej, jest przekonany, że wynajęcie czarnoksiężnika, który by przeciwdziałał jego mocom, tylko pogorszy stan rzeczy, ponieważ „jego magia jest czarna i to tylko przyspieszy cały proces”.

To mieszanka wybuchowa, a tym, który poniesie bolesne konsekwencje, będzie Ronaldo.

Opis Pepego osoby, która go wynajęła jest coraz bardziej wyszukany za każdym razem gdy rozmawia z mediami. Wydaje się zadowolony z faktu, że plotki o tym zdarzeniu zostały rozsiane po sieci.

Pepe ujawnił już, że nie wymieniona z nazwiska kobieta pochodzi z wpływowej rodziny, miała kontakty z Ronaldo i otworzyła mu drzwi do elity towarzyskiej, jednak ten odrzucił ofertę. Nieznajoma „nie mówi po portugalsku ani hiszpańsku i jest przed trzydziestką”.

Oznajmił także, że była to zemsta i nic nie jest w stanie powstrzymać klątwy.

„Dzwoniła do mnie trzykrotnie. Ostatnim razem by powiedzieć mi, że jest zadowolona z mojej pracy” – zakończył.

Autor: Olis

Przewiń na górę strony