Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wstąp do piekła! Nabór do redakcji!

Wstąp do piekła! Nabór do redakcji!

Wstąp do piekła! Nabór do redakcji!
Dokładnie dzisiaj mijają dwa lata i dwa miesiące od powstania naszej strony. To wiele sukcesów, wspaniałych tekstów, wywiadów, ogromna ilość Waszych komentarzy i naszych przemyśleń opublikowanych na łamach bloga. Dzisiejszego dnia mijają także dwa miesiące od opublikowania naszego wpisu urodzinowego. Przez ten krótki okres czasu zaszło sporo zmian w naszej ekipie…

» Co umożliwi Ci praca na Redlog.pl?
» Kogo szukamy?

Redakcję opuściło trzech redaktorów: Wiktor Marczyk, Łukasz Szoszkiewicz i Mateusz Matczak, co jest niewątpliwie sporym osłabieniem. Zanim jednak wielu zacznie się martwić od razu uspokajamy. Już niedługo będziecie mogli przeczytać na Redlogu teksty naszego byłego redaktora, fana „Czerwonych Diabłów”, którego pamiętać powinni kibice, którzy od dłuższego czasu śledzą strony internetowe na polskiej scenie Manchesteru United. Jacek Hewko, znany jako Pogromca, były członek redakcji DevilPage.pl, a ostatnio MUFC.pl zdecydował się na powrót do naszej ekipy. Jak mogliście podczas wakacji zauważyć także popularny wśród fanów „Red Devils” KingMike, czyli Michał Juroszek powili powraca do formy i stara się coraz częściej publikować swoje artykuły. Nadal namawiamy kilku naszych byłych redaktorów do ponownego zasilenia naszej ekipy. Nazwiska? Niech pozostaną na razie naszą tajemnicą!

To jednak nie koniec nowych twarzy w naszej ekipie. Jak zapewne wielu z Was zauważyło do naszych szeregów dołączył Zdzichu, czyli Piotrek Stokłosiński. Z jego twórczością mieliście już szansę się zapoznać, jednakże na zaprezentowanie swoich umiejętności przed Wami czeka kolejny nowy redaktor, Jacek Koprowski. Jacek, czyli inaczej Jackass może być znany bardzo dobrze członkom MUSCa, a także ekipie przychodzącej do warszawskiego Championsa na mecze United. Nasz nowy redaktor już niedługo przedstawi Wam swój tekst, który, mamy nadzieję, przypadnie Wam do gustu!

To jeszcze nie koniec. Prócz wielkich powrotów i wejść, przy naszym redakcyjnym stole nadal jest wiele wolnych, niepodpisanych żadnym nazwiskiem krzeseł. Każdy, każdy z Was może je zająć. Wystarczy, że przyśle do nas tekst opatrzony imieniem, nazwiskiem, nickiem i numerem GG (lub skype) na [email protected].

Co ważne, chcemy Was uspokoić – nie bójcie się napisać do nas, nie bójcie się, nie wmawiajcie sobie, że jesteście za słabi. Doszły do nas słuchy, że wielu twierdzi, że „Redlog to już coś i za wysokie progi dla mnie” – jeżeli ktoś z Was tak chociaż raz pomyślał to nie myślcie o tym i chwytajcie pióra w ręce i do dzieła! Mówimy to do każdego, bez względu na wiek czy płeć. Do Ciebie, Ciebie i Ciebie. I do tego pana w niebieskiej koszulce również i pani w czerwonej…

Rozumiem, że także przerażać Was może fakt, iż Redlog ma szerokie grono czytelników, jeden tekst czyta wiele tysięcy ludzi, a liczby te wciąż rosną. Oczywiście nasi Czytelnicy odznaczają się niezwykle wysoką kulturą komentowania, więc żadna krytyka nie będzie bezpodstawna, a żadna pochwała nie zostanie udzielona przedwcześnie. Tu pojawia się pierwsza cecha, którą powinien odznaczać się przyszły redaktor Redloga – odporność psychiczna. Trzeba potrafić podnieść się po słowach krytyki, słabszym tekście czy subiektywnej ocenie, z którą inni się nie zgadzają.

Moja przygoda z Redlogiem rozpoczęła się w te wakacje, przede wszystkim od pomeczówek podczas Asia Tour, z początku przy każdym tekście towarzyszył mi spory stres, jednak spora ilość tekstów od początku obecności w redakcji pozwoliła mi na nabranie pewności siebie. Reszta redakcji okazała się bardzo sympatyczna i otwarta, szybko nawiązałem kilka fajnych znajomości, teraz wcale nie odczuwam tego, że jestem w redakcji zaledwie od miesiąca.

Wszystkich mających wątpliwości gorąco zachęcam, krytyka ze strony komentujących często pomaga, zawsze należy wyciągać z niej wnioski i po pewnym czasie wiemy już co najbardziej podoba się czytelnikom i o czym należy pisać. Dobór tematów jest dowolny, piszemy o tym, co jest dla nas najbardziej interesujące, byle było powiązane z tematyką bloga. Wszystkich wahających się gorąco zachęcam, zapewniam, że nie będziecie zawiedzeni, gdyż Redlog oprócz możliwości rozwoju, gwarantuje też fantastyczną atmosferę i towarzystwo.

Piotrek Stokłosiński „Zdzichu”

Jak widzicie po wypowiedzi Zdzicha nie ma się czego bać. W razie potrzeby nasi redaktorzy chętnie Wam pomogą, podzielą się swoim doświadczeniem, podpowiedzą, wytłumaczą. Nie martwicie się, że popełniacie błędy. Wielu wspaniałych i bardzo dobrych obecne redaktorów miało bardzo słabe początki i właśnie dzięki pomocy innych członków redakcji, a w szczególności Kasi Wirkowskiej są obecnie na tym szczeblu umiejętności. Zapraszamy więc gorąco wszystkich chętnych do zgłaszania swoich aplikacji. Pamiętajcie, że Redlog to miejsce, dzięki któremu początki dziennikarskiej kariery stają się dużo łatwiejsze. To przepustka otwierająca wiele drzwi i pozwalająca naprawdę zaistnieć w polskim dziennikarstwie – czytają nas redaktorzy wielu gazet i czasopism związanych z branżą sportową i nie tylko.

Dołącz do nas! Czekamy na wszystkie osoby chętne do współtworzenia tego unikatowego projektu! Chcesz pracować na Redlogu? Nic prostszego – napisz na [email protected]. Interesuje Cię Soccerlog? Czekamy na Ciebie pod adresem [email protected]. Nie przegap tej szansy!

Co umożliwi Ci praca na Redlog.pl?

 • pracę w młodym, ambitnym zespole,
 • postawienie pierwszych kroków w dziennikarstwie i rozwój swoich umiejętności,
 • zaprezentowanie swoich opinii przed bardzo szerokim gronem czytelników,
 • poznanie wielu interesujących osób ze świata sportu,
 • zdobycie akredytacji dziennikarskich na wiele wydarzeń sportowych i okołosportowych,
 • Własną skrzynkę pocztową z domeną @redlog.pl,
 • własnego bloga z domeną .redlog.pl
 • poznanie wielu ludzi podzielających Twoje pasje – redaktorów i czytelników
 • w niedalekiej przyszłości możliwość otrzymania legitymacji dziennikarskiej

Kogo szukamy?

 • osób, które chcą pisać :-),
 • tłumaczy,
 • newsmanów,
 • grafików,
 • kompilatorów

Szykujemy wiele nowości, ale potrzebujemy też rąk do pracy :-).

Chcesz wysłać do nas swój tekst na Redloga? Wyślij go na nasz adres emailowy: [email protected] lub skorzystaj ze specjalnego formularza (polecamy jednak kontakt mailowy :-)). Chcesz zostać z nami na dłużej? Na Ciebie czeka drugi formularz. Zgłoszenia przyjmujemy także przez nasz adres mailowy [email protected] oraz pod numerem GG wicenaczelnej Michaliny Chabowskiej: 6035782. Przypominamy! Tekst prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem, nickiem oraz numerem GG lub skype.

Serdecznie zapraszamy do wstąpienia do redakcji! I powtarzamy jeszcze raz – nie bójcie się spróbować ;-)!

Przewiń na górę strony