Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Rusza Soccerlog.net!

Rusza Soccerlog.net!

Football bloody hell
Kilka miesięcy przygotowań, kompletowania redakcji, a na koniec mnóstwo ciężkiej pracy w końcu zaowocowało. Na łamach polskiego Internetu pojawia się nowy, absolutnie unikatowy projekt – Soccerlog.net!

Kilkadziesiąt osób pracowało w pocie czoła, by w ten ciekawy dzień, 07.08.09r., zacząć nowy rozdział historii stron sportowych. Codziennie aktualizowany blog piłkarski o szerokim spektrum tematów i różnorodnej redakcji.

Redakcję tworzą całkowicie nowe osoby, znane z własnych blogów lub pracy na klubowych stronach. Dlatego fani Chelsea, Barcelony, Legii Warszawa, czy nawet Liverpoolu również znajdą pośród autorów osoby dzielące ich pasję.

Na Soccerlogu znajdziecie teksty poruszające aktualne i przykryte kurzem zapomnienia teksty dotyczące naszej rodzimej Ekstraklasy oraz wielu czołowych lig świata: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej, francuskiej, szkockiej, holenderskiej oraz brazylijskiej. A z czasem będzie ich jeszcze więcej! Pojawią się także teksty na temat reprezentacji narodowych i rozgrywanych przez nie spotkań.

Soccerlog to także multimedia – grafiki, galerie i materiały wideo. Już niedługo pojawią się pierwsze zestawy zdjęć z meczów, treningów i konferencji prasowych Waszych ulubionych drużyn, a także filmy z udziałem Waszych ulubieńców.

Dodatkowo, co zapewne będzie największą gratką dla Czytelników, na Soccerlogu pojawią się transmisje live meczów wielu lig oraz pucharów międzynarodowych. Co tydzień dzięki naszej stronie będziecie mogli obejrzeć i skomentować kilka szlagierów.

To nie koniec wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji. Jednak nie zdradzimy wszystkiego od razu, żeby nie zepsuć niespodzianki. Odwiedzajcie nas codziennie, a wkrótce sami je odkryjecie.

Chcemy również ogłosić, że rekrutacja do redakcji Soccerloga nie została zamknięta. Wciąż szukamy osób chętnych do współpracy. Najbardziej zależy nam na osobach zainteresowanych ligami: niemiecką, francuską, portugalską, holenderską i brazylijską, a także wszystkimi mniej znanymi ligami, takimi jak amerykańska, rosyjska, czy ukraińska. Oczywiście osoby, którym nie obce są realia innych lig i rozgrywek również są bardzo mile widziane. Jeśli chcesz do nas dołączyć – napisz: [email protected]

Tymczasem serdecznie Was zapraszamy na Soccerloga i zostawiamy sam na sam z naszymi tekstami. Wierzymy, że nasza twórczość przypadnie Wam do gustu i zostaniecie z nami na bardzo, bardzo długo! Soccerlog uważam zatem za oficjalnie otwarty!

Przewiń na górę strony