Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Nowe stroje wyjazdowe Manchesteru United

Nowe stroje wyjazdowe Manchesteru United

Nowe stroje wyjazdowe Manchesteru United
Dzisiaj zostały oficjalne zaprezentowane nowe stroje wyjazdowe Manchesteru United. Od domowych trykotów różnią się kolorystyką, ale także zawierają pas w kształcie litery V. Czy przypadną one do gustu kibicom Czerwonych Diabłów? O tym przekonamy się już za niedługo…

O nowych strojach Manchesteru United zdarzyli wypowiedzieć się już niektórzy piłkarze.

Móc grać w tym zespole to przywilej. Za każdym razem, kiedy wkładasz koszulkę Man United, masz świadomość tego, że musisz dać z siebie wszystko i okazać w ten sposób szacunek dla klubu. Historia jest tu bardzo ważna i inspirowanie się nią przy projektowaniu nowych strojów to świetny pomysł. Oby udało nam się w nich odnosić sukcesy.

Patrice Evra

Mogę powiedzieć, że te koszulki podobają mi się szczególnie. Czarno-niebieska kolorystyka kojarzy się z armią. Mam nadzieję, że będziemy na boisku jak żołnierze i wygramy każdą potyczkę.

Park Ji-Sung

Nowy trykot piłkarzy po raz pierwszy zostanie użyty w drugim meczu Audi Cup już we czwartek. „Czerwone Diabły” zmierzą się wtedy z AC Milan lub Bayernem Monachium (tak wierzę, że Diabełki dzisiaj wygrają :-) ).

Mnie osobiście bardzo podobają się nowe stroje wyjazdowe. Króluje w nich czerń, która kojarzy się z świetnymi koszulkami sprzed paru sezonów.

A czy Wam nowe stroje przypadły do gustu?

Przewiń na górę strony