Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Redlog rozpoczyna współpracę z Cafe News!

Redlog rozpoczyna współpracę z Cafe News!

Redlog rozpoczyna współpracę z Cafe News
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Redlog rozpoczął dzisiaj współpracę z CafeNews.pl. Dla Czytelników oznacza to łatwiejszy dostęp do redlogowych tekstów, ale nie tylko! Zapraszamy do zapoznania się z nowymi możliwościami!

» Bądź zawsze na bieżąco! Skorzystaj z Blipa oraz kanałów RSS!

O Cafe News

Cafe News w wersji 4.0 został udostępniony użytkownikom w kwietniu 2006r. Jest to darmowa aplikacja (czytnik kanałów informacyjnych/RSS), która udostępnia użytkownikom informacje z portali i serwisów informacyjnych będących partnerami serwisu (m.in. WP, Interia, IDG, PAP, RMF, Bankier, CHIP, serwisy pracy – jobpilot.pl, pracuj.pl, jobs). Do tej pory Cafe News zainstalowało ponad 350 tys. osób i liczba ta systematycznie rośnie. Istnieje także wersja online, Cafe News Web. Zapraszam do zapoznania się z nią na stronie www.cafenews.pl.

Czy warto korzystać z Cafe News i kanałów RSS?

Odpowiedź brzmi oczywiście tak. Dzięki Cafe News oraz Cafe News Desktop możecie być na bieżąco nie tylko z tekstami, które są publikowane na Redlogu, ale także z komentarzami innych Czytelników. Po zainstalowaniu programu Cafe News Desktop i dodaniu kanału RSS z komentarzami z Redloga będzie mogli być informowani o każdym nowym komentarzu, który pojawi się na Redlogu już parę minut po jego dodaniu! Mamy nadzieję, że wzbogaci to dyskusje i już żadna ciekawa wypowiedź nie ujdzie Waszej uwadze!

Co jeszcze daje Cafe News?

Cafe News daje Wam także inne ciekawe możliwości. Możecie subskrybować dzięki tej aplikacji (jak i wersji online) każdą inną stronę posiadającą kanał RSS lub Atom. Dzięki temu możecie być na bieżąco z wiadomości pojawiającymi się na wielu serwisach!

Czytaj nas w CafeNews

Przewiń na górę strony