Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Redlog.pl i Soccerlog.net – nabór wciąż trwa!

Redlog.pl i Soccerlog.net – nabór wciąż trwa!

Redlog.pl i Soccerlog.net - nabór wciąż trwa!
Letnie wakacje powoli zbliżają się do półmetka, jednak my nie próżnujemy. Prace nad zapowiadanym przez nas Soccerlogiem nabrały dużego rozpędu, więc jesteśmy urobieni po same czubki głów. Jesteśmy jednak pewni, że warto czasem poświęcić trochę wolnego czasu dla Redloga, ponieważ daje to mnóstwo satysfakcji i wymierne korzyści. Chcielibyśmy też zachęcić Was do zasilenia naszych szeregów i zostania redaktorem Redlog.pl i Soccerlog.net!

Tym razem jednak obiektem naszych zainteresowań w pierwszej kolejności nie są eseiści i felietoniści (jeśli jednak jesteś jednym z nich, to również zapraszamy, abyś do nas dołączył). Tym artykułem chcielibyśmy zachęcić do współpracy przede wszystkim tych, którzy chcieliby się sprawdzić w nieco innej formie dziennikarskiej. Redlog.pl stał się miejscem, w którym ludzie szukają już nie tylko komentarzy do mniej lub bardziej aktualnych spraw związanych z Manchesterem United – ludzie potrzebują także informacji. A my chcemy i staramy się im ją dawać.

Dlatego chcemy zaprosić do współpracy wszystkich tych, którzy chcieliby pracować na pograniczu newsmana i felietonisty. Manchester United pozyskał nowego zawodnika? W niecałe 15 minut potem na naszej stronie pojawia się o tym krótka informacja, systematycznie uzupełniana, by Czytelnik mógł na bieżąco poznawać najnowsze informacje dotyczące wydarzenia – komentarze działaczy, trenerów i samych zawodników, a także naszego redaktora. Rodzi się żywa dyskusja, a wszystko to być może dzięki Tobie i dla Ciebie – w końcu to Twój tekst i Twoja opinia stanie się podstawą tego ożywionego dyskursu!

Sprowadzając to wszystko do nieco jaśniejszych słów – poszukujemy ludzi, którzy byliby w stanie dodawać krótkie, zwięzłe informacje na temat świeżych informacji i napisać kilka słów komentarza. Daje to większe możliwości, niż pisanie suchych notek informacyjnych, a jednocześnie nie wymaga takiego nakładu pracy, jak napisanie felietonu, czy eseju. Oto kilka przykładów tego typu tekstów już publikowanych na Redlogu – na temat Mame Birama Dioufa i prezentacji nowych nabytków Manchesteru United. Myślisz, że sprawdziłbyś się jako redlogowy newsman, a jednocześnie uważasz tę pracę za mało prestiżową? My możemy dać Ci dużo więcej!

  • możliwość dodania własnego komentarza do sprawy,
  • możliwość ciągłej modyfikacji opublikowanego tekstu (dodawania kolejnych informacji, własnych przemyśleń, komentarzy osób związanych z klubem),
  • szybką odpowiedź zwrotną od Czytelników (informacja o nowym tekście pojawiają się u tysięcy osób w kilka sekund po ich publikacji dzięki kanałom RSS, BLIP-owi i, od dzisiaj, Cafe News),
  • żywą dyskusję na najważniejsze tematy związane ze światem piłki nożnej,
  • możliwość publikacji także innych Twoich tekstów – esejów, felietonów, artykułów,
  • wszystkie przywileje związane ze statusem redaktora jednego z najbardziej popularnych blogów sportowych w Sieci – Redlog.pl – lub jednego z najciekawszych młodych projektów – Soccerlog.net.

Jeśli masz trochę wolnego czasu i w miarę sprawnie posługujesz się klawiaturą – dołącz do nas! Możemy dać Ci o wiele więcej niż serwisy informacyjne, jednocześnie wymagając o wiele mniej! Chcesz stać się częścią internetowej społeczności fanów piłki nożnej? Dołącz do Redlog.pl lub Soccerlog.net!

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: [email protected] lub [email protected]

Przewiń na górę strony