Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Wyniki konkursów – Komentator Maja i United Freestyler

Wyniki konkursów – Komentator Maja i United Freestyler

Wyniki konkursów - Komentator Maja i United Freestyler
Oto nadchodzi wiekopomna chwila. Po raz pierwszy w prawie dwuletniej historii Redloga przyznana została nagroda dla Komentatora Miesiąca. Edycja majowa przysporzyła redakcji spory ból głowy, gdyż wybór triumfatora okazał się bardzo trudny (dwóch naszych komentatorów szło łeb w łeb do samego końca). Jednak w końcu wybraliśmy! Wylosowany został także szczęśliwiec, który dostanie niedługo paczkę z Niemiec, a w niej piłkę z podpisem niemieckiego gwiazdora z polskiej ziemi – Adriana Fogela.

Zaczniemy od wyników konkursu United Freestyler. Na początek poprawne odpowiedzi:

1. W jakim mieście mieszka obecnie Adrian Fogel?
Odpowiedź: Kolonia.
2. Kto jest ulubionym piłkarzem Adriana?
Odpowiedź: Cristiano Ronaldo.
3. Wymień jedno miasto, w którym organizowane są obozy United Freestyler.
Odpowiedź: np. Djerba.
4. Wymień trzech innych sportowców z grupy United Freestyler.
Odpowiedź: np. Dominik Kaiser, Timo Lohnenbach, Daniel Knoblich.

Szczęśliwym zwycięzcą naszego konkursu został Damian Kącicki! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! W losowaniu miał numer 39 – być może od dzisiaj jego szczęśliwy. Prosimy o kontakt mailowy na [email protected] celem podania informacji potrzebnych do wysłania paczki. A już niedługo wywiad z Adrianem Fogelem, wraz z kilkoma dodatkowymi atrakcjami, a także kolejne konkursy.


Większy problem redakcji sprawił wybór Komentatora Maja, gdyż w minionym miesiącu mieliśmy na Redlogu sporo ciekawych dyskusji i interesujących komentarzy. Jednak zwycięzca może być tylko jeden i został nim Fidain! Serdecznie gratulujemy! Również jego prosimy o kontakt z redakcją w celu podania danych potrzebnych do wysłania paczki. A pozostałych Czytelników zachęcamy do jeszcze większej aktywności i pisania lepszych komentarzy, gdyż już trwa edycja czerwcowa naszej zabawy.

Do wygrania ponownie pościel Manchesteru United ufundowana przez firmę ISS!

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do brania udziału w naszych konkursach.

Przewiń na górę strony