Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wiosenne nowości na Redlogu!

Wiosenne nowości na Redlogu!

Wiosenne nowości na Redlogu!
Wiosna już na dobre zagościła za naszymi oknami. Nasi redaktorzy jednak niestrudzenie pracowali nad nowościami, które – mamy nadzieję – przypadną Wam do gustu. Jedną z nich już widzicie – lekko odświeżony wygląd, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Zapraszamy do zapoznania się z resztą nowości, które dla Was przygotowaliśmy.

Odświeżony wygląd strony

Na początek parę słów o wyglądzie. Postanowiliśmy troszkę poszerzyć Redloga, a konkretnie jego prawą stronę, dzięki czemu mieści się tam więcej informacji. Oprócz tego zmiany dotknęły strony głównej. Jak widać teraz jest na niej więcej wpisów w bardziej skondensowanej formie. Postaraliśmy się także, aby na stronie głównej widniały ostatnie komentarze – dzięki czemu szybko i łatwo możecie dołączyć się do toczących się już dyskusji.

Wywiady

Odnośnie wywiadów to już od jakiegoś czasu je publikujemy, jest to jedna z nowości, która jednak nie mogła czekać do dzisiaj. Myślę jednak, że nie macie nam tego za złe ;-). Oczywiście nie spoczęliśmy na laurach i już wkrótce będziecie mogli przeczytać inne, bardzo ciekawe wywiady. Ale to już inna historia i niespodzianka.

Debaty i blogowanie na żywo

Już w lutym próbowaliśmy przeprowadzić debatę na temat zimowego okienka transferowego. Pomysł przypadł Wam do gustu i już wkrótce zorganizujemy nową debatę – tym razem udział w niej będzie mógł wziąć każdy Czytelnik. Oprócz tego będziemy próbować wprowadzić elementy blogowania „na żywo”. Na czym to polega? Odpowiedź jest dosyć prosta – co powiecie na blogowanie w czasie rzeczywistym podczas meczów United czy też ważnych wydarzeń jak choćby wszelkiego rodzaju losowania?

Waszym zdaniem – nowa odsłona

Odświeżyliśmy także dział „Waszym zdaniem” teraz po prawej stronie zamiast jednego ciekawego komentarza znajduje się tam kilka najciekawszych Waszych wypowiedzi. Mamy nadzieję, że dzięki temu dyskusje będą jeszcze ciekawsze i łatwiej dostępne.

Redlog TV

Co prawda własnej stacji telewizyjnej jeszcze nie mamy, ale postaramy się Wam serwować regularnie wszelkiego rodzaju filmy i kompilacje, które będziecie mogli oglądać na Redlogu oraz na naszym kanale na YouTube. Przy okazji zapraszamy do współpracy kompilatorów!

Galerie

Od dzisiaj w dziale galeria odnajdziecie linki do zbiorów zdjęć zawodników, foto-relacji ze spotkań Czerwonych Diabłów oraz innych wydarzeń sportowych (niedługo pojawi się foto-relacja z II Football Business Conference). Do tego dochodzą także galerie okolicznościowe, jak na przykład upamiętniające zdobycie przez United magicznego The Treble. Mamy nadzieję, że galerie będą dodatkowym rarytasem i świetnie uzupełnią nasze teksty.

Partnerzy

Redlog staje się coraz bardziej profesjonalny, a wiadomo, że profesjonalna marka nie może istnieć bez ścisłej współpracy z innymi. Dlatego też zaprosiliśmy do partnerstwa dwie bardzo znane sportowe marki, dzięki którym zorganizowane zostaną konkursy dla Was, a Redlog dostanie możliwość pojawienia się na wielu ciekawych wydarzeniach, które nasi redaktorzy z pewnośćią dla Was opiszą. Naszymi pierwszymi partnerami został sklep internetowy ISS oraz Sport&Business Foundation. Zapraszamy do działu „Partnerzy”, by dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Konkurs!

A teraz prawdziwa wisienka na torcie… a zarazem następna nowość. Postanowiliśmy nagrodzić Czytelników, którzy mają duży wpływ w rozwój Redloga. Dlatego co miesiąc będziemy nagradzać 1 osobę, która pisała najciekawsze i najbardziej wartościowe komentarze. Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy jeszcze więcej osób do mądrego i wartościowego włączenia się w prowadzone na Redlogu dyskusje. Jednak ponieważ jest to konkurs zrobiony specjalnie dla Was – pragniemy uzgodnić z Wami zasady. Mamy dwie propozycje – redakcja wybiera co miesiąc osobę, która naszym zdaniem miała największy wkład w dyskusje. Drugi pomysł jest podobny – redakcja wybiera 3-4 osoby, a ostateczny wybór pozostawimy Wam. Zapraszamy do dyskusji na ten temat i wyrażania swoich opinii.


To wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Mamy gorącą nadzieję, że nowości przypadną Wam do gustu. Jeśli macie inne pomysły zapraszamy do podzielenia się nimi z nami, a każdy pomysł jest mile widziany.

Przewiń na górę strony