Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 31. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 31. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 31. kolejki Premier League
Już za nami 31. kolejka Premier League. Kolejka pełna emocji. Manchesterowi United wygrał w bólach 3:2 na Old Trafford z Aston Villą, za sprawą strzelca zwycięskiej bramki – siedemnastoletniego Włocha Federico Machedy. Młody chłopak stał się ulubieńcem kibiców Czerwonych Diabłów, ponieważ zapewnił swojej drużynie powrót na pierwsze miejsce w tabeli. To zwycięstwo było bardzo potrzebne zawodnikom z Manchesteru, ponieważ Liverpool wciąż nie odpuszcza. Zobaczmy więc bramki z tej emocjonującej kolejki.

1 – Cristiano Ronaldo (Manchester United – Aston Villa)

Portugalczyk posłał piłkę idealnie w okienko bramki przyjezdnych. Pomimo tego że strzelał z bliskiej odległości, ten strzał wymagał precyzji. Tą bramką Ronaldo rozpoczął ciężką, lecz ostatecznie wygraną przez United, batalię na Old Trafford.

2 – Gary O’Neil (Bolton – Middlesbrough)

00:10 – 00:25

Mimo że zespół O’Neila przegrał ten mecz i to dość wysoko (1:4), bramka którą strzelił ten zawodnik była najładniejszą, jaką mogliśmy w tym spotkaniu zobaczyć. Poprzedzona została efektowną i mądrą wymianą podań zawodników Middlesbrough.

3 – Federico Macheda (Manchester United – Aston Villa)

W tym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć nowego ulubieńca kibiców z Old Trafford. Gol równie piękny, jak i ważny. Macheda sprytnie przełożył piłkę i uderzył na bramkę Aston Villi. Tym podkręconym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości.

4 – Emmanuel Adebayor (Arsenal – Manchester City)

Ładna akcja w wykonaniu londyńskiego zespołu. Adebayor bez problemu wykorzystał sprytne podanie od kolegi z zespołu. Spokojnie minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki.

5 – James Beattie (West Brom – Stoke City)

Ładna, szybka akcja Stoke City została zakończona bardzo silnym i dynamicznym strzałem napastnika The Potters.

Najładniejsza bramka 31. kolejki Premier League

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony