Nie przegap
Strona główna / III nabór do MUSC PL… czas! Start!

III nabór do MUSC PL… czas! Start!

III nabór do MUSC PL
Po raz trzeci stowarzyszenie Manchester United Supporters Club Poland rusza z ogólnopolskim naborem, który potrwa do końca kwietnia. Jest to jedyna szansa na dołączenie do MUSC PL w tym roku… kolejny nabór dopiero za rok. Jak donoszą wieści jest to nabór szczególny, ponieważ MUSC PL zbliża się do osiągnięcia statutu Official Supporter Club – wszystko zależy od tego jaką liczbę członków osiągną. Dumą byłoby znaleźć się na mapie oficjalnych fan clubów Czerwonych Diabłów…

Co oferuje MUSC PL?

Tuż po ukończeniu naboru, a przed startem nowego sezonu w Anglii stowarzyszenie dba o wykupienie One United dla wszystkich pełnoletnich członków MUSC PL, a także dla chętnych, a jeszcze niepełnoletnich. One United to oficjalna rejestracja konkretnej osoby w klubie Manchester United, każda taka osoba jest rozpoznawana przez klub poprzez kartę identyfikacyjną, którą otrzymuje wraz z paczką prosto z Sir Matt Busby Way. Paczki zmieniają swoją zawartość, ale zawsze można znaleźć w nich Yearbook, który obrazuje poprzedni sezon w Premier League, a także wiele innych upominków.

Każdy członek MUSC PL otrzymuje imienną legitymację stowarzyszenia, która umożliwia udział w akcjach organizowanych przez stowarzyszenie (przykładowo zlot czy też spotkania zamknięte), a także zniżki w sklepie Red Legend w Manchester.

MUSC PL to przede wszystkim wyjazdy na mecze oraz spotkania kibiców. Raz do roku organizowany jest ogólnopolski zlot dla członków MUSC PL. Poza wszystkimi planowanymi działaniami w stowarzyszeniu prowadzone są różnorakie akcje takie jak zakupy w sklepach zagranicznych, turnieje piłkarskie czy też zamówienia nieoficjalnych produktów, które projektowane są przez członków MUSC PL.

Co MUSC PL już osiągnęło?

Przede wszystkim zorganizowano wyjazd grupowy na Old Trafford w październiku 2008 roku. Poczynania United, których rywalem był West Ham z trybun obserwowało 25 członków MUSC PL. Podczas wyjazdu grupa zaliczyła niesamowitą imprezę w znanym każdemu kibicowi United pubie The Bishop Blaize. Dodatkowo MUSC PL miało okazję zobaczyć legendę United Ole Gunnar Solskjaer w roli trenera podczas meczu rezerw.

Na przestrzeni sezonu to nie był jedyny wyjazd MUSC PL, było ich o wiele więcej w mniejszych obsadach, m.in. wyjazdowe mecze na Celtic, Rome, West Ham, a także te rozgrywane na Old Trafford takie jak Aston Villa (5 kwietnia) Chelsea czy Inter.

Tuż pod koniec wakacji odbył się zlot, w którym udział wzięło około 50 członków MUSC PL. Dodatkowo na przestrzeni kilku miesięcy odbyło się mnóstwo mniejszych spotkań w różnych częściach Polski.

Stowarzyszenia nie zabrakło również na II Turnieju Kibiców w Trzciance gdzie reprezentacja MUSC PL odebrała nagrodę za Fair Play.
MUSC PL to także czynne wsparcie dla różnego typu akcji charytatywnych, a także dla polskiego UNICEFu. Działo się bardzo dużo i jeszcze więcej… akcji mniejszych i większych.

Co MUSC PL zamierza w przyszłości?

W kilku punktach:

  • przede wszystkim dalsze konsekwentne dążenie do uzyskania statutu oficjalnego Fan Clubu
  • kolejne spotkania kibiców na terenie Polski w tym II Zlot MUSC PL
  • organizowanie wyjazdów na mecze United… i już aktualnie trwa organizacja wyjazdu na turniej Audi Cup 2009 w Bawarii, udział weźmie około 70 członków MUSC PL!

I wiele innych, które zawsze wynikają w czasie…

Nie czekaj! To właśnie Twoja szansa na spełnienie marzeń!

Więcej informacji (co zrobić by wstąpić, statut, newsy, galeria) na www.musc.pl

Przewiń na górę strony