Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlog laureatem konkursu Bloger Roku 2008! Dziękujemy!

Redlog laureatem konkursu Bloger Roku 2008! Dziękujemy!

Jak zapewne doskonale wiecie, Redlog wystartował w konkursie na Blogera Roku 2008 organizowanego przez portal Wiadomości24.pl. Kilka dni temu otrzymaliśmy e-maila, z bardzo dobrą wiadomością…

Dowiedzieliśmy się, że Redlog znalazł się w finale konkursu i jego autorzy zostali zaproszeni na galę finałową, która odbyła się dzisiaj o godzinie 12:00 w Warszawie, w redakcji tygodnika Polityka. Na tegoroczną galę wybrała się większa ilość naszych redaktorów – obok Radka Piekarza stawili się także Michalina Chabowska, Wiktor Jaszczak, Alek Sosiński i Łukasz Szoszkiewicz. Kilkanaście minut po rozpoczęciu było już wiadomo – Redlog zwyciężył w kategorii „Kultura i media”. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ale nie byłoby tego, gdyby nie Wasze głosy! Dlatego jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!

Nabór

Idąc za ciosem zapraszamy wszystkich dołączenia do naszej redakcji. Zapewne zastanawiacie się czy warto? Myślimy, że odpowiedź nasuwa się od razu sama – TAK! Publikacja swoich przemyśleń na Redlogu to gwarancja rozwoju oraz wspaniała szansa na zdobycie nieocenionego doświadczenia. Nie dość tego dzięki współpracy z serwisem BlogBox.com.pl najlepsze teksty mogą zostać opublikowane w tygodniku Wprost. Jeśli jesteś ambitny i lubisz wyzwania – nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie! Wszelkie pytania oraz kandydatury wysyłajcie na nasz redakcyjny adres: [email protected].

Zaproszenie do następnego konkursu!

Co nas niezmiernie ucieszyło dosłownie parę dni temu zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie zorganizowanym przez wspomniany już wcześniej serwis BlogBox.com.pl. Tak! Redlog ma szansę na zdobycie „Podwójnej Korony”. Jeśli chcecie nam ponownie pomóc to możecie na nas głosować pod adresem: http://blogboxinfo.blogspot.com/2009/03/gosujemy-na-blog-roku-2008.html. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

Przewiń na górę strony