Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 25. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 25. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 25. kolejki Premier League
Już za nami 25. kolejka Premiership. Przyniosła ona drobną zmianę w czołówce tabeli. Aston Villa bowiem zepchnęła z trzeciego miejsca londyńską Chelsea. Natomiast Manchester United dalej pnie się w górę, nie tracąc ani jednej bramki. Pomimo tego że Liverpool również nie chce odpuścić, sprawy zaczynają wyglądać coraz lepiej dla Diabłów. Skupmy się jednak na wyborze najładniejszej bramki 25. kolejki. Przed Wami pięć propozycji.

1 – Milner (Blackburn – Aston Villa)

Bardzo ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Aston Villę. Ta interesująca akcja została zakończona ładnym strzałem na bramkę Milnera. Piłka wpadła do siatki tuż przy lewym słupku.

2 – Kuyt (Portsmouuth – Liverpool)

Wspaniałe wykończenie akcji przez Dirka Kuyta. Przy tym golu zapewne pomogło mu szczęście, jednak rezultat jest niesamowity. Popularny zawodnik Liverpoolu wcisnął piłkę w naprawdę niewielką lukę pomiędzy bramkarzem a słupkiem. Dodatkowo strzelał z bardzo ostrego kąta.

3 – Giggs (West Ham – Manchester United)

Piękna indywidualna akcja Giggsa. Walijczyk, jak za dawnych czasów, wykonał rajd lewą stroną boiska, oszukał dwóch obrońców, po czym strzelił na bramkę prawą nogą. Piłka poleciała po ziemi idealnie prawy dolny róg bramki. Golkiper nie zdołał jej obronić.

4 – Jo (Everton – Bolton)

00:25 – 00:40

Jo otrzymał długie podanie górą od kolegi z drużyny, przyjął piłkę i strzelił z powietrza lewą nogą. Strzał był na tyle silny, że piłką bez problemu znalazła się w siatce.

5 – Agbonlahor (Blackburn – Aston Villa)

Niezwykle szybki zawodnik Aston Villi wyprzedził zawodnika drużyny przeciwnej, z wielkim impetem wpadł w pole karne i z całej siły huknął na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze lekko od obrońcy Blackburn, po czym wylądowała w siatce.

Najładniejsza bramka 25. kolejki Premier League to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony