Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 21. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 21. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 21. kolejki Premier League
Już za nami 21. kolejka Premiership. Kolejka, która była bardzo owocna dla Manchesteru United. Po pierwsze, Liverpool bezbramkowo zremisował w sobotę z ekipą Stoke City, a po drugie w niedziele byliśmy świadkami pogromu na Old Trafford, gdzie Czerwone Diabły wygrały z londyńską Chelsea aż 3:0. Dzięki temu United traci już tylko punkt do drugich w tabeli The Blues i pięć do liderujących The Reds (mając jeszcze w perspektywie dwa zaległe mecze – z Wigan i Fulham). Zapraszam więc do obejrzenia pięciu ładnych bramek z 21. kolejki i wybrania tej najładniejszej.

1 – Artreta (Everton – Hull)

Piękne uderzenie z rzutu wolnego Artrety. Piłka powędrowała idealnie w prawe okienko bramki. Bramkarz nie dał rady jej obronić.

2 – Alves (Middlesbrough – Sunderland)

Bardzo ładna akcja w wykonaniu Middlesbrough. Alves wyszedł na czystą pozycję i nie kryty przez żadnego obrońcę strzelił ładną bramkę dla swojego zespołu.

3 – Cole (Newcastle – West Ham)

Cole bardzo ładnie wyszedł na pozycję, okręcił się z piłką i kopnął lewą nogą w światło bramki Newcastle. Tym samym zdobył dla swojej drużyny bramkę na 2:1. Cały mecz zakończył się jednak remisem 2:2.

4 – Berbatov (Manchester United – Chelsea)

Piękne dośrodkowanie Cristiano Ronaldo wykorzystał Dymitar Berbatow. Bułgar pewnie i mocno strzelił na bramkę Petra Cecha, nie pozostawiając mu żadnych szans. Ten gol przypieczętował wysokie zwycięstwo Diabłów w tym meczu 3:0.

5 – Bellamy (Newcastle – West Ham)

Kolejna bramka z tego meczu. Tym razem jednak strzelał Bellamy. Wyszedłszy na dobrą pozycję, bez trudu pokonał bramkarza ładnym technicznym strzałem lewą nogą.

Najładniejsza bramka 21. kolejki Premier League:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony