Nie przegap
Strona główna / Premiership / Najładniejsza bramka 15. kolejki Premiership

Najładniejsza bramka 15. kolejki Premiership

Najładniejsza bramka 15. kolejki Premier League
Witam Was wszystkich w ten zimowy dzień. W ten weekend byliśmy świadkami 15. kolejki Premiership i chyba dwóch najbardziej emocjonujących derbów: Manchester United – Manchester City i Chelsea Londyn – Arsenal Londyn. Zwycięstwo „Czerwonych Diabłów” wobec wiktorii „Kanonierów” jest rzeczą wręcz fenomenalną. United zmniejszyło przewagę do liderującego Chelsea – teraz wynosi ona pięć punktów, a trzeba jeszcze zaznaczyć, iż drużyna United zagrała o jeden mecz mniej niż Londyńczycy. Ale mniejsza już z tym. Czas wybrać najładniejszą bramkę kolejki!

1 – M. Derbyshire (Portsmouth – Blackburn)

4:55 – 5:30

Ładna bramka w wykonaniu drużyny Blackburn. Derbyshire przelobował bramkarza Portsmouth, sprytnie uderzając futbolówkę główką. Dobrze rozwiązane dośrodkowanie.

2 – M. King (Stoke City – Hull City)

0:00 – 0:35

Bardzo ładne uderzenie Kinga, który stojąc tyłem do bramki, obrócił się o 180 stopni i strzelił idealnie w prawe okienko. Gol godny uznania.

3 – R. van Persie (Chelsea – Arsenal)

Będąc sam na sam z bramkarzem, Holender nie zawodzi. Tym razem również popisał się instynktem strzeleckim. Nie dał żadnych szans golkiperowi i umieścił piłkę idealnie w prawym okienku bramki.

4 – K. Tugay (Portsmouth – Blackburn)

5:30-6:10

Wspaniałe trafienie Tugaya z ok. 20 metrów. Piłka wręcz otarła się o lewy słupek bramki. Golkiper nie dał rady dosięgnąć tej toczącej się z zawrotną prędkością piłki.

5 – M. Taylor (Sunderland – Bolton Wanderers)

2:30 – 3:10

Ładne uderzenie główką Taylora, dało wyrównanie ekipie Boltonu, która strzeliła potem kolejne trzy bramki. Futbolówka, po odbiciu się od poprzeczki, wpadła wprost do siatki.

Najładniejsza bramka 15. kolejki Premiership to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony