Nie przegap
Strona główna / Najładniejsza bramka 13. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 13. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 13. kolejki Premier League
Za nami 13. kolejka Premier League, czas więc na zwyczajowy wpis poświęcony najładniejszej bramce minionego weekendu. Jako, że w dziesięciu spotkaniach padło sporo, bo 28 goli, mamy z czego wybierać. Poprzednio najwięcej głosów oddaliście na trafienie Haydena Mullinsa z meczu Middlesbrough – West Ham. Zobaczymy, kto zdobędzie Wasze uznanie tym razem.

1 – Bosingwa (West Bromwich Albion – Chelsea)

Prawy obrońca The Blues popisał się kapitalnym uderzeniem z ok. 25 metrów. W pojedynku jeden na jeden szybkim zwodem uwolnił się od kryjącego go obrońcy i strzelił lewą nogą, zakręcając piłkę w kierunku krótkiego słupka. Scott Carson miał futbolówkę na palcach, lecz nie był w stanie wypchnąć jej nad poprzeczkę.

2 – Ronaldo (Manchester United – Stoke City)

Skrzydłowy Czerwonych Diabłów zalicza kolejne w swojej karierze trafienie z rzutu wolnego. Strzelił nad murem, a nieco dziwna, opóźniona rotacja zmyliła bramkarza Stoke. Choć piłka leciała w środek bramki, uderzenie było na tyle mocne, że przełamało ręce Sorensena.

3 – Welbeck (Manchester United – Stoke City)

Druga bramka z meczu, w którym nasi ulubieńcy rozbili beniaminka. Danny Welbeck w spektakularny sposób zameldował się w Premier League. Potężnym strzałem z 25-26 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki gości. Poezja dla naszych oczu.

4 – Taylor (Newcastle – Wigan)

(0:10 – 0:20)

Po szybkiej akcji Wigan Ryan Taylor już w 3. minucie meczu wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Kolejny w naszym zestawieniu strzał z dystansu, tym razem półwolej. Piłka przeleciała nad bezradnym Shayem Givenem lądując pod poprzeczką jego bramki.

5 – Ireland (Hull City – Manchester City)

Jedna z dwóch bramek zdobytych przez Stephena Irelanda w tym meczu. Pomocnik The Citizens przyjął piłkę płasko dośrodkowaną na 16. metr i uderzył obok aż dwóch będących przed nimi obrońców. Pokaz dobrej techniki (uderzenie „klepką” z kozłującej piłki) i doskonałej precyzji. Futbolówka wylądowała tuż przy słupku bramki Hull.

Najładniejsza bramka 13. kolejki Premier League to:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony