Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Problemy z relacjami SMS – wyjaśnienie

Problemy z relacjami SMS – wyjaśnienie

Mamy niedobre informacje dla korzystających z mobile.redlog.pl. Serwis Twitter z powodów technicznych zablokował na jakiś czas dostarczanie SMS-ów do użytkowników w całej Europie. Oznacza to, że niestety przez parę tygodni nie będziecie otrzymywać relacji SMS-owych ze spotkań Manchesteru United. Jednak nie wszystko stracone!

Złe wieści

Jak już napisałem wyżej – przez parę tygodni (może się to przedłużyć do paru miesięcy) użytkownicy, którzy otrzymywali SMS-y z numeru +44 762 480 1423 nie będą ich dostawać. Niestety dotyka to przede wszystkim Europejczyków. Problem ten nie występuje w Kanadzie, USA oraz Indiach. W tej chwili ekipa Twittera próbuje osiągnąć porozumienie z operatorami telefonii komórkowej w innych krajach i już wkrótce uruchomi lokalne numery. Dlatego powrotu mobile.redlog.pl należy oczekiwać dopiero jak Twitter dojdzie do porozumienia z polskimi operatorami. Oczywiście, jeżeli pojawi się inna możliwość dostarczania darmowych SMS-ów, powiadomimy Was o tym.

Dobre wieści

Nie chcemy zostawić Was na przysłowiowym lodzie, dlatego właśnie pracujemy nad m.redlog.pl. Jest to specjalnie przygotowana dla telefonów komórkowych strona internetowa. Znajdują się tam newsy z zaprzyjaźnionych serwisów o Manchesterze United, wpisy z Redloga, a także wiadomości na temat innych drużyn z Premier League pochodzące z nowo powstałego serwisu GoalKick.pl. Oprócz tego znajduje się tam aktualna tabela Premier League oraz wyniki z angielskich boisk uaktualniane co 10 – 15 minut. Wszystko to jest specjalnie zoptymalizowane i odchudzone, aby przeglądanie tego mobilnego serwisu nie wiązało się z dużymi kosztami (50 kb transferu GPRS to ok 20 groszy, jedna podstrona m.redlog.pl zajmuje około 4 – 8kb). Już za parę dni będzie tam znajdować się tekstowa relacja na żywo z meczów Manchester United, więc nie wszystko jest stracone.

Jeszcze raz przepraszamy za problemy. Mamy nadzieję, że kłopoty techniczne szybko się skończą i SMS-y z wiadomościami na temat Manchesteru United wkrótce znów zagoszczą na wyświetlaczach Waszych komórek.

Przewiń na górę strony