Nie przegap
Strona główna / Premiership / Najładniejsza bramka 2. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 2. kolejki Premier League

Najładniejsza bramka 2 kolejki Premier League
Witam Was serdecznie i ponownie zapraszam do obejrzenia bramek, które w tym tygodniu kandydują o miano tej najładniejszej. Tydzień temu miażdżącą ilością głosów, bo uzyskała aż 78% poparcia, wygrała bramka Steinssona. Który gol zwycięży w tym tygodniu? Wybór należy do Ciebie!

1 – Mido (Liverpool-Middlesbrough)

Ładny strzał Mido z ok. dwudziestu metrów. Egipski piłkarz ładnie przymierzył i precyzyjnie posłał piłkę w lewy, dolny róg bramki. Bramkarz Liverpoolu, choć wyciągnął się jak struna, nie dał rady dosięgnąć szybko lecącej piłki. Tym golem Mido otworzył wynik na Anfield Road. Niestety mecz skończył się porażką gości 1:2.

2 – Deco (Wigan Athletic-Chelsea)

Trzeba przyznać, że portugalski pomocnik Chelsea trochę nam się rozstrzelał. Tydzień temu jego strzał również kandydował do miana najładniejszej bramki kolejki. Nie jest to może dla nas zbyt dobra wiadomość, jednak jedno trzeba przyznać – gole zdobywane przez tego piłkarza cieszą oko. Piękny strzał w okienko, z rzutu wolnego. Chyba nie potrzeba więcej komentarza.

3 – Gerrard (Liverpool-Middlesbrough)

Kapitan The Reds huknął prawą nogą i nie dał szans bramkarzowi Middlesbrough. Tą bramką, w 94 minucie meczu, przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Liverpoolczyków. Ładny strzał.

4 – Richard Garcia (Blackburn-Hull City)

(00:15-00:36)Długa piłka wpadła wprost na głowę Richarda Garcii, który swej szansy nie zmarnował. Być może przy tym golu pomogło szczęście, jednak wyszło efektownie. Strzał z główki z prawej strony, na lewy słupek bramki. Bramkarz, który zapewne myślał, że piłka nie wpadnie, trochę się rozczarował.

5 – Kieran Richardson (Tottenham-Sunderland)

(00:22-00:53)Ładna bramka naszego byłego zawodnika. Choć piłka odbiła się jeszcze od piłkarza Tottenhamu, jednak decyzja o strzale z dystansu była jak najbardziej trafna. Kieran, po okiwaniu przeciwnika, huknął potężnie z prawej nogi. Powtórki pokazują, że nawet gdyby piłka po drodze nie natrafiła na „przeszkodę”, gol pewnie i tak by padł.

Mamy już za sobą 5 propozycji tego tygodnia. Może nie są one tak efektowne, jak te sprzed siedmiu dni, jednak na pewno zasługują na uznanie. Teraz wszystko w Twoich rękach! Zagłosuj i spraw, by to wybrana przez Ciebie bramka została okrzyknięta mianem tej najładniejszej! Do dzieła!

Najładniejsza bramka 2. kolejki Premier League to

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony