Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wakacyjny nabór na Redlog.pl!

Wakacyjny nabór na Redlog.pl!

Wakacyjny nabór na Redlog.pl!
Już niedługo Redlogowi stuknie rok. W tym czasie napisaliśmy prawie 500 tekstów! Ale to nie koniec naszego rozwoju o czym przekonacie się już niedługo. Mamy wielkie plany, ale potrzebujemy „świeżej krwi”, więc teraz także i Ty możesz stać się częścią naszej załogi!

Dlatego też zwracamy się do Was, drodzy Czytelnicy, chcąc zmotywować piszącą część z Was do pokazania swojej pracy na łamach naszego bloga. Szczególną uwagę powinni poświęcić tutaj przyszli studenci dziennikarstwa sportowego. Praca w młodym, kreatywnym oraz wymagającym zespole z pewnością dobrze odbije się na przyszłej pracy na studiach oraz w zawodzie.

Obecnie według serwisy BlogSport.pl (należącego do wydawnictwa Agora) Redlog znajduje się na 4 miejscu wśród najciekawszych blogów sportowych, w ostatnim wydaniu tygodnika Wprost został opublikowany tekst naszego redaktora Łukiego, natomiast w znanym miesięczniku Futbol.pl mogliśmy przeczytać artykuł (#1, #2 ) naszej redaktorki Michelle „I belong to Jesus” (gratulacje!). Jak widzicie pisanie na Redlogu daje wiele satysfakcji oraz możliwości, więc czemu by nie spróbować ?

Co daje praca redaktora?

  • Miejsce w młodym, ambitnym zespole
  • Szansa zyskania umiejętności przydatnych w późniejszej pracy dziennikarza
  • Możliwość publikowania swoich tekstów przed sporym gronem wymagających Czytelników, podlegających ich ocenie
  • Własna skrzynka pocztowa @redlog.pl
  • Konto na naszym serwerze jabbera
  • Blog w domenie .redlog.pl
  • Miejsce na naszym serwerze na własne pliki

Jeżeli chcesz wysłać nam swój tekst – służy do tego specjalny formularz. Gdy twoje „bazgroły” naprawdę nam się spodobają, możesz liczyć na ich opublikowanie. Jeżeli bowiem jesteś zainteresowany/zainteresowana dłuższą pracą u nas, należy wypełnić drugi formularz. Życzymy jak najlżejszego pióra.

Przy okazji zachęcamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w naszej akcji United to MY!

Gorąco zapraszamy do spróbowania swoich sił!

Przewiń na górę strony