Nie przegap
Strona główna / Z przymrużeniem oka / Ronal-D’oh: Homer Simpson dołącza do Manchesteru United!

Ronal-D’oh: Homer Simpson dołącza do Manchesteru United!

Homer Simpson w Mancheserze United!
Prawdziwa ikona światowej popkultury – Homer Simpson dołączy do Cristiano Ronaldo na Old Trafford w nowym odcinku kultowej kreskówki „The Simpsons”. Podczas rodzinnej wycieczki do Anglii Homer spotka się z Ronaldo, Wayne’em Rooneyem and Rio Ferdinandem w celu zrzucenia paru kilogramów. Zapowiada zatem naprawdę wspaniała dawka humoru.

Ten specjalny odcinek zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku w Wielkiej Brytanii w „Channel 4”. Dokładnego terminu emisji jeszcze niestety nie podano.

Kreskówka The Simpsons słynie z wyśmiewania teraźniejszych wydarzeń i różnego rodzaju wpadek sławnych osób. Bardzo często można doszukać się tam bardzo interesujących podtekstów politycznych i społecznych. Dlaczego więc twórcy zainteresowali się Manchesterem United i czy mamy się czegoś bać?

Magazyn „The People” zauważył, że od momentu przejścia Beckhama do amerykańskiej drużyny Los Angeles Galaxy Amerykanie zainteresowali się piłką nożną i nie żyją już tylko baseballem i futbolem (tym ich futbolem :D). Stąd zapewne temat piłkarski. A dlaczego Manchester United? Szczerze mówiąc może ponownie Becks nam pomógł swoją sławą?

Amerykanie zauważyli piłkę nożną dzięki Beckhamowi. Szefowie „The Simpsons” zdają sobie sprawę, że wizyta w Anglii bez motywu piłkarskiego jest niepełna, a Manchester United jest jednym z najsławniejszych klubów na świecie. Większość fanów United bardzo cieszy ta informacja ponieważ The Simpsons są ikoną popkultury. – The People

Warto przypomnieć, że w The Simpsons zostali pokazani w krzywym zwierciadle takie osobistości jak Elizabeth Taylor oraz Tony Blair, a swoje gościnne występy zaliczyli chociażby: Pele, Ronaldo, U2, Mel Gibson, Andre Agassi ,Tom Hanks czy Metallica.

Homer Simpson w Manchesterze United!

Co ciekawe nie będzie to pierwszy epizod z Manchesterem United w tle. W jednym z odcinków Homer Simpson wspomina o Ryanie Giggsie (niestety nie mam filmiku z youtube, gdyż został on usunięty). Osoby, które znają tę kreskówkę zapewne domyślają się, że Manchester United może zostać pokazany w krzywym zwierciadle. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać ponieważ zobaczenie Rooneya, Ferdinanda czy Ronaldo w wersji simpsonowej może być bardzo zabawne. Może nawet zabawne to za mało powiedziane – twórcy tej amerykańskiej kreskówki delikatnie wyśmieją pewne cechy naszych zawodników.

Popatrzmy na parodię „American Idol”:

I teraz wyobraźcie sobie tutaj Ronaldo, Rooneya czy Ferdinanda (oj Rio może w tej kreskówce może robić jeszcze lepsze kawały niż w rzeczywistości) – zapowiada się coś świetnego. Skąd ta pewność? Przez ponad 20 lat The Simpsons trzymają równy poziom więc możemy być spokojni.

Jak tylko odcinek pojawi się w sieci damy Wam znać!

Polecam:

Przewiń na górę strony