Nie przegap
Strona główna / United to MY! / United to MY!

United to MY!

United to MY!
Kolejna nowość na Redlogu. Tym razem chcemy Wam przedstawić… Was samych! Może to brzmi trochę niedorzecznie albo dziwnie, ale doszliśmy do wniosku, że skoro Redlog jest blogiem kibiców to właśnie kibice powinni mieć tutaj swój kącik.

Żeby nie przedłużać przejdźmy do odpowiedzi na parę pytań:

O co chodzi?

„United to MY!” będzie nowym cyklem na Redlogu, w którym każdy kibic United będzie mógł opisać swoje przygody związane z klubem z Old Trafford. Tutaj będziecie mogli napisać jak zaczęła się Wasza przygoda z kibicowaniem United oraz wszelkie perypetie z tym związane. Mile widziane są oczywiście wszelkie media (filmiki, zdjęcia).

Po co?

Odpowiedź jest oczywista – czyż niefajnie jest podzielić się swoimi przygodami i historią, i porozmawiać na ten temat?. Może pomoże to w poznaniu kibiców z okolicy? Czyż nie warto zostawić po sobie ślad w sieci? Za parę lat będzie można wrócić do swoich wypocin i zobaczyć jak to kiedyś było…

Czy ja też mogę?

Każdy może podesłać swoją historię! Ważne jest tylko, aby była napisana po polsku – to znaczy bez rażących błędów ortograficznych. Wtedy publikację masz jak w banku :-)

Gdzie mogę podesłać swoją historię

Wystarczy, że wyślesz swój tekst na nasz redakcyjny adres e-mail: [email protected]

Życzymy miłej lektury i zachęcamy do pisania ;-).

Przewiń na górę strony